wmaraci reklam

Ortaklar Arıyorum

5 Mesajlar 792 Okunma
wmaraci reklam

yamyamix yamyamix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Güvenlik görevlisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 86 / 98
  • Ticaret 7, (%100)
https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/fikrim-var-fikir-hakkinda-yorum-yapar-misiniz-339637.html

Yukarıdaki konudan site hakkında genel bilgi verdim. İsteklerimi ve düşüncelerimi konuya yazdım. Bu konuyu okumadan önce yukarıdaki linki okuyun, lütfen..

İsteklerim;

• Siteyi kendi sitesi gibi sahiplenecek

• Sitenin gelirine ortak olacağı gibi giderine de ortak olacak şuan için tek giderim 100 lira vds başka da yok.

• Sitenin her türlü bilgisi ve şifresi verilecektir yani reklam gelirini herkes takip edecek tam bir şeffaflık olacak

• Sitede uyanıklık, hile, **************lık yapmaya çalışan kişileri hem bütün sitelerde ifşa ederim hemde Kanuni yollardan hakkımı ararım çünkü bu site benim gözümün nuru ve 7 aylık emeğim

• Birbirimize güven açısından herkes birbirine bilgilerini vermek zorundadır bende dahil

• 5 kişi arıyorum bu daha fazlada olabilir bu kişiler arasında Whatsapp grubu kurulacak ve sürekli kontak halinde olunacak. Yok telefonum yok Whatsapp'ım yok gibi şeyler istemiyorum

• Kişiler arasında iş paylaşımı yapılacak herkes görevini ciddiyetle yapacak.

Bu sitede ya beraber çıkacağız ya beraber batacağız. Güven verebilmek amaçlı her türlü sözleşmeye varım. Projemi ve sitemi önemsiyor bizi çok zengin etmese de ayakta tutacağına inanıyorum. Şu proje tutmaz bundan çok var vs diyenlere aldanmayın. Emek verilen ve sağlam yapılan her şey tutar.

Siteme güveniyorum uğraşılır ve ciddi ciddi ekip olarak bağlanırsak 1 seneye kalmaz bir yerlere geleceğimize inancım tamdır.

Eğer ki olur da 1 sene içinde bir yerlere gelirsek şirket olmayı düşünüyorum. Benimle bu işte yürüyecek sağlam arkadaşlar özelden numaralarını atsınlar Whatsapptan konuşalım.
Netloq

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

webmaestro3 webmaestro3 serhatosun.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 264 / 240
  • Ticaret 53, (%100)
Ortaklık değil de sadece size bir tavsiyem olacak. Forumu kapatmanızı öneriyorum. Sadece ana sitenize yoğunlaşın. Forumun size pek bir katkısı olmayacaktır.
Başarılar Dilerim. Umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz.
yamyamix Khan

kişi bu mesajı beğendi.

Netloq Netloq WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 7, (%100)
Bir sorum var şimdi siz ortak ve sitede çalışacak eleman mı arıyorsunuz?
yamyamix

kişi bu mesajı beğendi.

yamyamix yamyamix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Güvenlik görevlisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 86 / 98
  • Ticaret 7, (%100)
Netloq ben benimle bu işe baş koyacak, siteye konu girecek beraber batıp beraber çıkacağım bir kişi arıyorum. Daha doğrusu 4 kişi arıyorum.

wmaraci
wmaraci

cengizhan312 cengizhan312 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
detaylı pm asıl kriterler ve iş planınızı detaylı pm alabilirmiyim ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al