wmaraci reklam

Özgün içerik havuzum için ciddi yatırımcı ve genç beyinler arıyorum.

12 Mesajlar 2.394 Okunma
wmaraci reklam

AYTACSUNAR AYTACSUNAR Back-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Back-End Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
Mantık basit. Alıcı İlanı Giriyor. (Puan Olarak Sistemde Havuzunda Bekletiliyor) İşi Alıyorsunuz. İşi Teslim Ediyorsunuz. Alıcı İşinize Onay Veriyor. Birikmiş Puanlarınızı Paraya Çeviriyorsunuz.
proje devam ediyor ama demo tanıtımı payob.net adresindedir. Bir makale yazarı olarak sizinde fikirlerinizi almak isteriz.

wmaraci
reklam

feaser feaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Projemi hayata geçirmek için ilk adımları atacaktım fakat bu konudaki teredütlerim beni karamsar bıraktı. Böyle bir sistemin olması için öncelikle türkiye gibi bir yerde ilk olarak eser yazarlarına saygı gösterilmesi gerekmektedir.Artık internet sitelerinin yüsde 70 i c/p ile işi bitiriyor ve özgün yazıyı yayınlayan siteden daha çabuk index alıyorlar..

Bir arkadaş Makaledepo sitesini açmış.Az da olsa projemin ana mantığı üzerinden yürüyor.İlerki günlerde bunun başarısı üzerinden proje mantığını görmüş olacağız.

AYTACSUNAR adlı üyeden alıntı

Mantık basit. Alıcı İlanı Giriyor. (Puan Olarak Sistemde Havuzunda Bekletiliyor) İşi Alıyorsunuz. İşi Teslim Ediyorsunuz. Alıcı İşinize Onay Veriyor. Birikmiş Puanlarınızı Paraya Çeviriyorsunuz.
proje devam ediyor ama demo tanıtımı payob.net adresindedir. Bir makale yazarı olarak sizinde fikirlerinizi almak isteriz.

Projeniz için tebrik ederim.Ben biraz karamsar kaldım.Ama takıldığınız yerde her türlü desteği verebilirim...Danışmak istediğiniz bişey olursa pm atmanız yeterli.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al