wmaraci reklam

Reel İşe Ortak Alınacak

2 Mesajlar 682 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

morofobik morofobik Makale Yazarı - Editör Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2022
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 11 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba,

1.5 yıldır faaliyet gösteren limited şirketi, marka tescili yapılmış hazır işleyen firmama ortak almayı düşünüyorum. Bu ortaklık sadece parasını değerlendirip iş sahibi olup bir markayı ilerletip para kazanmayı hedefleyen, isteyen kişilere açıktır. Herkese işi açıklamayı düşünmüyorum. Ama en özetle işi oturmuş olan faturalı ve faturasız olarak (formlarla sabit) iş yapan bir firmadır. İşin genel tanımı sanayi tipi ürünlerin satışı ve kiralama işidir. Sektör geçmişim 6-7 sene olmakla beraber işin mutfağından gelmiş biriyim. İş tamamen büyütülebilecek potansiyele sabittir. Eldeki sistemin gelişmesi tamamen paraya odaklıdır.

Şirketin sahip oldukları;
1- 2017 Model Doblo Cargo Maxi Plus Araç - 1.6 dizel manuel 105bg
2- 60 m2 depo - kira yer güngörende
3- 40 m2 ofis - kira yer bayrampaşa
4- 50 adet cihaz

İşin yapılması tamamen krediler sayesinde alınan cihaz, araçlarla olmaktadır. Ekstra gelen işlerde var sektör içinde ama gerekli ürünlerimiz olmadığından büyütemiyoruz.
1 adet şöförü var şirketin, 1 de ben.

Ortaktan beklentim;
1) Başka bir işi olmaması sadece bu işi bizimle beraber yapması iş yükünü alması ve gerekli iş paslaşımlarının yapılması ve büyütülmesi.
2) Mevcut borçların kapatılması ve gereken yeni cihazların alınması ile beraber işi ilerletmek.

Herşeye ortak arıyorum açıkçası türkiyede sektöründe büyüme potansiyeli olan bir iş içinde e-ticaret, marka olmak ve büyük şirketlerle çalışma olanağı vardır.
Yurtdışından ürün getirerek pazaryerleri olmak üzere işle alakalı müşterilere de satma imkanımız çok yüksek.Zarar ettirmeyecek bir iş. Mevcut müşterilerin tekrar hizmet alma oranı cok yüksek bir iş, oturan müşterilerimiz var tekrar hizmet alıyorlar. Faturalarla sabit.

He ben bu kadar parayı neden vereceğim diyen varsa, herşeye ortak edeceğim kredilerle alındı bu araç ve cihazlar, 1.5 yıl emekte çabası sistemi oturtma çabası.

Herkese cevap vermeme hakkımı kullanabilirim kusura bakmayın şimdiden. Siteniz nedir, iş nedir gibi sorularla gelmeyin rica ediyorum ciddiyetinden emin olduğum kişilerle daha yakın bir görüşme sağlayabilirim.

Beklentim;
Kredi Toplam Borç : 400.000 TL
İşle Alakalı Yatırım Yapılması Gereken Minimum Tutar : 250.000 TL
Yurtdışından Ürün Getirmek İstiyorsak Gereken Minimum Tutar: 200.000 TL

Kredi ödemelerini kapatıldığında 15-20 bin tl ortalama aylık kazancı olan iş.
Kredi ödemelerinden cebe pek para girmiyor maalesef.

Ücretle şirkete resmi olarak herşeye ortak yapılacak. Araçta ticari olarak şirketin malıdır, ürünlerde şirketin malıdır faturalı olarak. Dolayısıyla ortağında olacak. Verilen ücret istediğim hava parası değil direk ürünlerin ücretleri ve potansiyel gelen işi geliştirmek daha fazla para kazanma üzerine olacak. İstanbul / Bayrampaşa'da oturuyorum. Kişilik olarak dinini yaşamaya çalışan ve çok para kazanmak yerine işini doğru yapmayı tercih eden kaliteli iş çıkarmayı paraya tercih eden biriyimdir. Yaptığı işe saygısı olan çevresinden ve müşterilerinden de o saygıyı görmek isteyen biriyimdir. Kazanmayı ve kazandırmayı paylaşmayı severim. Dürüst, yalansız dolansız biriyimdir.

Şunuda belirtmek isterim, iş zevkli bir iştir müşterilerle direk birebir görüşüp, büyük firmalarla çalışma imkanımız yüksek. İşle alakalı gerekli donanımların çoğuna sahibiz. Bizden mevcut konumda hizmetimiz dışında ek işler bile gelmekte fakat yapamamaktayız. Herşeye tek koşturmaktan yoruldum insanlar neden ortak aldığını böylelikle anlamış oldum. 3 sene kredi borçları için dayanıp rahatlamayı tercih etmektense pastayı bölüşüp, işleri büyütmekten gocunmayacağım dürüst bir arkadaşla yola devam etmek istemekteyim, olursa ne ala olmazsa kısmet herşey.

Bu arada her evde bulunabilecek, markanızın bilinmesinden keyifle bahsedeceğiniz ve bu markayı güzelce temsil edip kendi sektöründe marka olacak bi konumdayız. Gereken sadece parasal eksik ve ortak 

Beklentileri kanıtlayabilecek kişilerle birebir görüşebiliriz.

Saygılar.

Freelancer İşler için PM atınız..

wmaraci
reklam

budaxan budaxan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek otomotiv yedek parca
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 9 / 12
  • Ticaret 5, (%100)

İletişim numarası yollarmısınız

YA SEN HAKLI ONLAR HAKSIZSA
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al