wmaraci reklam

Sabun Yapıyorum Satabilir miyim

5 Mesajlar 823 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
Şuan an evde doğal sabun yapma işine meraklandım ve ilk çalışmalarımı gerçekleştirdim oldukça yoğun araştırma yaparak yaptığım sabunların PH ölçer ile ölçüyorum ve önce kendin kullanıyorum cilde zararsız yani tahriş etmeyen sabunlar yapıyorum.

Defne sabunu zeytinyağlı sabun, Kakao yağı, Argan Sabunu yaptığım sabunlar şimdilik. Yakında killi sabun ve keçi sütlü Sabun da yapacağım ileriki aşamaları da gelecek. Yani bu kokulu sabun yok hediyelik sabun o tarz sabunlar yapmıyorum Kendim evde doğal yağlar dan yaptığım cilt ve güzellik sabunu bunlar yani aktarlarda ve marketlerde satılan doğal sabunlar gibi

Sabun yapımında herhangi bir kursu veya eğitimi almadım ancak internetten ve yabancı sitelerden tarifleri konusunda Çok araştırma ve inceleme yaptım yani Yüzde 90 araştırma yüzde 10 mutfak olan sabun işinin yüzde 90 lık araştırmasını tamamladığımı düşünüyorum kendi yaptığım sabunlar çevremde göre beğeniliyor.

Asıl sorum ben bu yaptığım sabunları Tabiki satmakta istiyorum. Bunları uygun fiyattan satabilir miyim e ticaret Sitesi olanlar bu şekil bir sabun satış ortaklığına girerler mi acaba diye düşünüyorum şu an elimde sabun az miktarda var tabi müşteri olunca Yapma ya çalışıyorum daha Şu an hiç satmadım ve pazar araştırmasındayım açıkçası e-ticaret Sitesi olanlar acaba benim sabunlarımı kategorilerine ekleyip satış yapmamda yardımcı olurlar mı diye bu konuyu açtım (Tabii ki karlarını) alacaklar görüşlerinizi merak ediyorum
seomarkam Shou hdfilmizle4k

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Shou Shou WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 15 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam yaptığınız sabun iyi ise tabikide satarsınız.

Başarılar diliyorum umarım istediğiniz gibi olur.

Ek olarak görüntüleri paylaşırmısınız.

ve,

Slogan olarak kişiye özel sabun yapılır vs olabilir.
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

Sabit fikir sahibini hapseder. // Nietzche.

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

GDefender adlı üyeden alıntı

Hocam yaptığınız sabun iyi ise tabikide satarsınız.

Başarılar diliyorum umarım istediğiniz gibi olur.

Sağolun hocam işte bide dediğim gibi bi site olsa iki tarafta kazanırdı
Shou

kişi bu mesajı beğendi.

WebSeoMerkezi WebSeoMerkezi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Recoder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 8 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Sosyal medya üzerinde sabun satan bir çok kişi var. Çoğunlukla doğum günü sünnet vs gibi yerlerde dağıtılmak üzere özel kalıplı sabunlar satılıyor. Şöyle bi gözat taktik ve tekniklere sende satabilirsin tabi ki neden olmasın

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

WebSeoMerkezi adlı üyeden alıntı

Sosyal medya üzerinde sabun satan bir çok kişi var. Çoğunlukla doğum günü sünnet vs gibi yerlerde dağıtılmak üzere özel kalıplı sabunlar satılıyor. Şöyle bi gözat taktik ve tekniklere sende satabilirsin tabi ki neden olmasın

benim sabunlar öyle değil hocam banyo sabunu gibi düşünün keçi sütlü tarçınlı defne sabunu filan , kullanılabilir sabun süs değil onlar hazır sabun bazı eritilerek yapıyor ben kendim sabunu yapıyorum
sosyal medya ile uğraşmaktansa hazır bir sisteme kayıt olmak daha mantıklı geliyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al