wmaraci reklam
lidertakipci

Sağlık Projeme Ortak Arıyorum

43 Mesajlar 4.746 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

YazilimDahisi YazilimDahisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazilim
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 38 / 44
  • Ticaret 4, (%75)

newyorker adlı üyeden alıntı

Kardes sen kendi hikayelerine kendin bile inanir olmussun Ben sana bankaya borcum vardi 2012 de bin tl dedim halen diyorum odemedim avukat aradi senin gibi sahtekar biriydi vermiyorum gel alabiliyorsan al dedim organizetorluk yaptim parayla tartarim seni bin tl yi mi odeyemicem sahtekar seni :) konusmana devam et konusmalarin halen duruyor msjlarinda halen duruyor hayatin yalan Dolan olmus herkesi kendin saniyorsun :) kendini anlatiyorsun soylediklerinden bir dedigin ikincisini tutmuyor hangi yalanini sayayim sana :) yanina birakicamimi sandin 2 gram aklinla :)

Elinden geleni ardına koyma... başkada cevap yok sana.

wmaraci
reklam

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
seni kendini uyanik zanneden sahtekar senin ne mal oldugun ortada wmaracida 10 bin tl lik is yaptim bin tl borcumu odeyemicem avukatada soyledim hemde turkiyedeyken soyledim senin gibi birilerine yalvarmadim yuzune karsida saydirdim sen daha icraat gormemissin kendini yazilimci zanneden uckagitci seni sen git cebine uc kurus gecince kendini lord zanneden ucuz zihniyetli sahtekarin tekisin cok gorduk senin gibi hikayelerini baskasina anlat soyledigim herseyin ardindayim bide sen cik namuslu ayagina yaziyorsun whatsapp konusmalarini atayim herkes gorsun sahtekar seni sunucu dedin yok dedin kivirdin cebine uc kurus girdi ne oldum delisi oldun :) basit ucuz zihniyetlinin tekisin iste aklin sira is yapacaksin sen ac karnini doyur 10 aydir calismiyorum abi diye yalvardin nankor aha burda yazdiklarin :) 2 gun sonra abi isi biraksamda projeye yonlensem diyen sen degilmiydin :) borcum var abi odemem var diyen sen dglmiydin uckagitci seni kiz arkadasinla kahkaha makara resim at ertesi gun kiz arkadasim is kazasi gecirdi geldim hikayesi uydur karsinda aptal var kanacak :) bir karis ilerleyemezsin hayatta bu kafayla :D

Ek Olarak: Sen kim is yapmak kim once yalani dolani birak is yaparsin sonrasi kolay benimle is yapan herkes halen is yapar hizmet verir veya alir bir allahin kulu ciksin gelsin negatif yorum yapsin bide sana bakalim daha kimsin nesin necisin 2 gunde gorduk Ben diyeceklerimi dedim soyledigim herseyinde arkasindayim senin gibide kivirmam yalan dolan hayatinda hicbir basarin olmamis olmayacaktirda :)

Ek Olarak: Bu sahsiyetsiz sahis bir sirkette calisirken 9 ayda yazdim dedigi scripti calmis sirket sahibi kisi benden bu sahis hakkinda bilgi istedi elimdeki bilgileri verdim bu sahtekarin isyerine 5 maaslik haciz gelmis etrafindaki herkesi dolandirmis calistigi sirketten yazilimi calmis sirketin musterisi dava acmis davada bu sahsiyetsiz kiside olacak benden destek isteyen patronuna elimden geleni yaparim dedim zaten benimle konusurkende surekli borc davalarim var abi yardim et diye yalvaran bu sahtekar halen bu sitede insanlara hikayeler anlatiyor uzun lafin kisasi bu sahtekarin dumenlerini yemeyin ;)

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)
newyorker boş yere tartışıp, birbirlerinize kanıt sunmadan iftiralar atıp, karakterlerinize laf edeceğinize şikayet konusu açıpta orada kanıtlı bir şekilde konuşmanız daha doğru değil mi ? Ne kadar konuşursanız konuşun. Elinizde bir delil olmadığı sürece ikinizin de 1 lafına bile inanmayacağız. Kendi aranızda olan bir şey ya özelden çözün yada şikayetim var kategorisinde kanıtlı bir şekilde tartışıp bize kimin doğru olduğunu gösterin.

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al