Selam arkadaşlar İsmim Aziz Aslen Rizeli İstanbul Pendik te oturuyorum 39 yaşında Şuanda Emlak Sektörü ile uğraşıyorum geçmiş zamanlarda Prefabrik - Elektirik - Tesisat -Otek teknik işlerinde çalıştım Birsüredir kafamda olan bir proje için Hem Maddı Hemde Manevi olarak Tek bir sektör için İlan Sitesi Dusunuyorum Site şuanda satış sitesi olarak aktif birkaç ay oldu ve Sektörün Trend Arama kelimelerinden birçoğunda 2. 3. 4. sayfalara kadar geldi kısa sürede Domain hem yurt içi Hemde Yurt dışına açılmak için uygun Domain sektörde çalıştım ve sektörü bilen biri olarak gerçekten güzel paralar kazanıla bilecek bir sektör ve asla ölmeyecek hatta bütün dünyada daha da büyüyecek büyümeye devam eden bir sektör ve son bir senedir türkiye de çok hızlı bir büyüme oranına sahip Dünya genelinde olduğu gibi türkiye genelinde de Büyük Küçük ve Taşören firmalara sahip sektör ve Sektörün tek başına böyle bir sitesi yok genel ilan sitelerine girilsede Seo yu bilen takip edenler biliyor artık arama motorları özellikle google Sketörel sitelere daha fazla değer veriyor ki ben birkaç aylık sitem seo tanıtım ws çalışma yapmadığım hatta güncel olmadığı halde Sektörün Trend kelimelerinde 2. 3. 4. sayfalara getirdi siteyi yandex tede aynı şekilde güzel yükselişte Demek oki Sektör Dünya genelinde var olan Devam eden asla bitmeyecek büyümey gelişmeye devam edecem bir sektör Google nin reklamlarını kuallanan birkaç büyüf şirket var fakat diğerlerinin gücü okadar her ay 10 bin 15 bin 20 bin verecek kapasitesi yok Reklam verseler bile reklamları alt sayfalarda hatta 6 ve daha alt sayfalarda gözükmekte peki siz olsanız mantık olarak alt sayfadaki reklamı mı yoksa ilk sayfada yer alan sektörün silan sitesinimi tercih edersiniz akıllı bir insan hangisini tercih eder işte olay tam olarakta bu site zaten Trend kelimelerde güzel yerde siteyi kısa sürede sektöre uygun ilan sitesi haline getirip Sektördeki firma şirketlere mail sosyalmedya ws ile ulaşarak ilan girmelerini sağlamak bu siteden şuanda 4 şekilde kazanç elde etmeyi pilanlıyorum yani edilebilir diye düşünüyorum

1. Firmaların Ürünlerini Girmemizi Firmalara Teklif ederek belirlik ilan başına Ücret

2. Reklam verecek Firmalardan Üyelik Mağaza Önsıra Manşet ws

3. Site üzerinden firmaların Ürünlerini Satarak

4. Google Reklam Ekleyerek

Diğer türlü seçeneklerde illaki zaman ile çıkacaktır ki sektörün 2. el piyasası da çok aktif olduğu için Ümitliyim Bu Proje tutacak ...

Ciddi ilgilenen arkadaşlar özelden yazın telefon bırakın veya telefon isteyin