wmaraci reklam

Uygulama için Ortak Aranıyor

2 Mesajlar 463 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HyperMan HyperMan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek App Dev, Tarım, Ticaret
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
(Sadece 1 kişi ile ortak işe başlanacaktır.)
Merhaba
Playstore'de yayınlanmak üzere ve gerekli olursa appstorede de yayınlamayı düşündüğüm eğitim amaçlı bir taslak proje var kafamda.

Projede yapılacak işler;
-Belgeleri taramak
-Yazım yanlışlarını düzenlemek
*-Düzgün bir biçimde ve konu konu PDF'e dosya çıkartmak
*-Uygulama test aşamalarında açık bulmak
*-Uygulamayı Unity3D den tasarlamak
*-Görsel bulmak ve fikir sunmak
*-Firebase sunucusu eklemek ve canlı veri çekmek
*-Tasarım fikirleri ve kullanış bakımından canlılığını sağlamak
-Maillere cevap vermek
*-Kullanıcıdan gelen hatalar ile ilgili geri dönüşlere bakmak
-Uygulamayı sosyal yollarlada tanıtmak
vb. gibi işler mevcut.

İş bölümü yapılacaktır.
İlla Unity3D kullanabilen birisi gerekmiyor. Ben yapabileceğim kısımları yıldızladım fakat hepsiyle kendim ilgilenmek istemediğim için proje ortağı arıyorum. Çok zaman alıyor tek kişi uğraşmak.
Proje bittikden sonra çok fazla bir iş kalmıyor ayda ufak tefek güncellemeler ve rutin işler olan mail ve geri bildirim takipleri ek eklemeler vs. işlemler kalıyor bunlarda normal bir işte çalışıyor olsanız dahi akşamları max 2-4 saat ilgilenerek halledilecek işler.

Dediğim gibi tek kişi uzun sürüyor genel olarak program üzerinden çok Ofice veya editörlerde zaman yiyecek şeyler mevcut. Geri dönüş sağlayacak arkadaşların buna göre geri dönüş sağlamalarını bilmelerini isterim. Sabırlı ve tertipli çalışabilen kişiler iyi olacaktır.
Proje istenildiği gibi gider ve başarılı tamamlanırsa tahmini toplam yıllık gelir
7.000 - 40.000 gibi değişken bir rakam gösterecektir. Çok fazla bir mevla olmasada uzun süreli iyi bir ek gelir olacaktır. Başka bir projeyede başlanarak işler ilerlenebilir ve daha iyi gelirler için yeni şeylere adım atılabilir.
Çok uzman birisi değilim fakat daha öncedende bir takım şeyler yaptım. Uğraşınca herşeyin olduğuna inanan biriyimdir.

Ortak olmak isteyen varsa kendini tanıtarak nelerle ilgilenebileceğini ne iş yaptığını ne kadar ilgilenebileceğini vs. yazarak pm atabilir

wmaraci
reklam

HyperMan HyperMan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek App Dev, Tarım, Ticaret
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Projeye ortak bulunmuştur. İlgilenenlere teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al