wmaraci reklam

Web Yazılımcı Ortak Arıyorum

3 Mesajlar 623 Okunma
wmaraci reklam

Eova Eova Well Educated :) Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 26 / 25
  • Ticaret 8, (%100)
İnternet ortamına bir site ile giriş yapmak istiyorum, bir inceleme sitesi, oyunlardan filimlere, ürünlerden mekanlara kadar geniş bir yelpazede incelemeler yapıp bunları okuyucularla paylaşacağım WP tabanlı bir site...

Domain ve host hazır, tek eksiğim ise Bir Site!

Bu konuda bana yardımcı olabilecek, WP bilgisi olan bir web geliştirici arıyorum, güvenebileceğim beni dolandırmayacak(Bunu yazdım ya artık dolandırma isteği olan biri varsa da vazgeçmiştir) dürüst bir ortak...

Siteyi kurduktan sonra başka bir şey yapmasına gerek kalmayacak, tabi isterse seo ayarlarını vesaire de yapabilir ama :) İçerik girme ve benzeri tüm site işlerini ben yapıcağım, e tabi eğer site kazanç elde etmeye başlarsa da payını alacak bu ortağımız...

Canı sıkılan, yeni bir projeye girmek isteyen, şu gencin hevesi olsun diyen veya projede umut gören herhangi biri yardımcı olabilirse çok memnun olurum, yardım eden herkese şimdiden teşekkürler...

İyi Forumlar...

www.e-ova.com
wmaraci
reklam

HbY HbY | hepSi Bir yaLan | Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilisim Sektoru
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 6 / 55
  • Ticaret 11, (%100)
Domain adınızı pm atarmısınız; wp kurulumu ve tema editleme işlemini ücretsiz yapar ve sizinle olan tüm bağımi koparirim.
Çünkü bir karşılık beklemeden bir çok kişi bana yardımcı oldu ve bende elimden geldiğince bir çok kişiye fayda sağlamak isterim.

https://kadinveaile.net

ruzigar ruzigar Php İçerik Botları Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek kodcu
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 6 / 34
  • Ticaret 12, (%100)
Bir wordpress kurdurmak için kimseyi kendine ortak etme. 30 saniyede kendin bile kurabilirsin. Yardıma ihtiyacın varsa karsılıksız yardım edebılırım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al