wmaraci reklam

Yazı yazabilecek, düzenleyebilecek?

5 Mesajlar 884 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hcyasavul hcyasavul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 28 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Dostlar;

Bir projeye başlıyorum, hayalimdeki projeye (Detaylar için Tıkla)
, ancak render derken makale fikirleri derken bu iş beni aşıyor, ilk yazımı bugün yazmayı ve 1 ay boyunca sadece makale paylaşmayı düşünüyorum daha sonra diğer konumda belirttiğim gibi youtube'a video yüklemeye ve aktivitelere başlayacağım.

Noktalama işaretleriyle pek fazla aram olmadığı için, kendiniyen.com adresinde paylaştığım makaleleri düzenleyebilecek, yazabilecek, bana yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum.

Diğer konuda belirttiğim gibi bu işi para için yapmayacağım, tek hedefim insanlara yardımcı olmak, bu nedenle ilk 3,4 ay siteye reklam eklenmeyecek, masrafları cebimden karşılayacağım, yani demek istediğim bana yardımcı olacak, editör arkadaşlara herhangi bir ücret en azından şimdilik ödeyemem.

Site'de editör veyahut yazılarımdaki noktalama işaretlerini ve anlatım bozukluklarını düzenlemek isterseniz özel mesaj yoluyla veya konuya yorum yaparak belirtebilirsiniz.

wmaraci
reklam

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
3-4 ay ücretsiz editör bulmanız zor. Bulamamanız halinde yaşanacak sorunları biraz da olsa aşmanız için bir metni yazarken uymanız gereken basit kuralların ipuçlarını yazayım dedim.

-de ve -da kullanırken basit bir yöntemle birleşik mi ayrı mı yazılacağını anlayabilirsiniz.
Cümleden -de/-da ekini çıkardığınız cümle anlamı bozulmuyorsa ayrı, bozuluyorsa birleşik yazılır.
-ki/-kı ekinde ise cümle içerisinde kullanılırken ekten sonra -ler/-lar eki getiriliyorsa ve bu ek getirildiğinde kelime anlamını koruyorsa birleşik yazılır. Anlamsızlaşıyorsa ayrı yazılır.
Örnek olarak seninki-ler (Anlamlı birleşik) - Duydum ki-ler (Anlamsız oluyor ayrı yazılır)
Özel isimlere gelen çekim ekleri kesme işaret ile ayrılarak yazılır. (Ali'ymiş)
Yapım ekleri ise birleşik yazılır. (Türkçü)
Yapım eki geldiği kelimenin anlamını değiştirir.
umayya MesuT ekberali

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 28 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
JonnedRyan Yorumunuz için teşekkür ederim hocam :) , biz bu işi para için yapmıyoruz, insanlara yardım etmek için günde 1 makale yazabilecek , arkadaşları bulabileceğimi düşünüyorum.

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
hcyasavul Öyle diyorsunuz da yazı alanda var olan kişiler para için bu işi yapıyor. 2, 3 yıl önce olsa belki bulabilirdin. Günümüzde gerçekten zor bu dediğiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 28 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Phantaso Yanlış anlaşılmasın , saygı duyuyorum ama dediğim gibi mutlaka bu işi insanlara yardım etmek için yapacak benim gibi insanlar vardır, bir kaç arkadaş la konuştum bile hiçbir talepleri olmadan yardım etmeyi kabul ettiler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al