wmaraci reklam

3 Şanslı Kişiye PUBG Hediye Ediyoruz !

3 Mesajlar 657 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SrcnAkty SrcnAkty WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 816
  • Beğeniler 163 / 177
  • Ticaret 46, (%100)
Uzun zamandır planladığımız çekilişi nihayet yapmaya karar verdik ve tam da sınavlar sonrasına denk getirerek 3 şanslı kişiye son zamanların en popüler ve en çok oynanan oyunlarından biri olan Playerunknown's Battlegrounds'u tam 3 kişiye hediye diyoruz.

TeknoFeed.com ve Voidu işbirliğiyle yapılacak olan bu çekilişte tüm ziyaretçilerimizin katılımını bekliyoruz. 31 Temmuz 2018 tarihinde son bulacak olan çekilişimizin sonuçlarını hem sitemiz hemde Youtube üzerinden canlı yayınla bildireceğiz. Şimdiden herkese bol şans...

Çekilişe Nasıl Katılabilirsiniz ?

Çekilişe katılmak için aşağıdaki görevlerden en az bir tanesini gerçekleştirmelisiniz, sonrasında çekilişe hak kazanmış olacaksınız. Şunu da unutmayın ne kadar görev tamamlarsanız o kadar kazanma şansınız artacaktır.

Uygun fiyata PUBG Satın almak isterseniz güvenilir ve sorunsuz bir şekilde Voidu sitesinden satın alabilirsiniz.

ÇEKİLİŞİ KATILMA LİNKİ

https://bit.ly/2lTiZO5

wmaraci
reklam

saykoyazar saykoyazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 43 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Net cafede League of legends oynarken yan masadan 1 eleman bu oyunu açınca benim ping 200 lere çıkıyodu o yüzden nefret ettim bu oyundan. Ama fikir güzel olmuş çekilişe katılan herkese bol şanslar.

motogaraj.net

SrcnAkty SrcnAkty WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 816
  • Beğeniler 163 / 177
  • Ticaret 46, (%100)

saykoyazar adlı üyeden alıntı

Net cafede League of legends oynarken yan masadan 1 eleman bu oyunu açınca benim ping 200 lere çıkıyodu o yüzden nefret ettim bu oyundan. Ama fikir güzel olmuş çekilişe katılan herkese bol şanslar.

eyvallah hocam güzel oyun ama hala sorunları yok değil
saykoyazar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al