Assassin Creed 2, şüphesiz Ubisoft’un grafikleriyle, hikayesiyle ve oynanış dinamikleriyle en efsane ve en sevilen oyunlarından birisi. Eğer daha önce oynamadıysanız size bir müjdemiz var : Assassin’s Creed 2 ücretsiz oldu.

Koronavirüs nedeniyle insanların evde kalmasını teşvik etmek amaçlı ücretsiz olan oyun, 14 Nisan tarihinden yani bugünden itibaren ücretsiz olarak kullanıcılara dağıtılıyor. Oyunu ücretsiz olarak yüklemek için Ubisoft’un uPlay servisini indirmeniz gerekiyor. Ayrıca Assassin’s Creed 2’nin ücretsiz dağıtılmasının yanında Assassin’s Creed Brotherhood ve Revelations için özel indirim kuponları da dağıtılıyor.

Normal fiyatı 45 TL olan Assassin’s Creed 2 efsanesine ücretsiz sahip olmak için öncelikle Ubisoft üyeliği oluşturmak gerekli. Ubisoft üyeliğini buraya tıklayarak oluşturabilirsiniz.Ardından buraya tıklayarak mağaza sayfasına ulaşın karşınıza çıkan sayfada bulunan ve üstteki resimde gördüğünüz “GET İT FOR FREE” butonuna tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza çıkan adımları takip edin ve oyunu ücretsiz olarak elde edin. Peki benim bilgisayarımın sistem gereksinimleri bu oyunu oynamam için yeterli mi ? Diye sorduğunu duyar gibiyim. İsterseniz hemen sistem gereksinimlerine bir göz atalım ;

Minimum Sistem Gereksinimleri:
– İşletim Sistemi: Windows® XP (32-64 bit) / Windows Vista® (32-64 bit) / Windows 7® (32-64 bit)
– İşlmeci: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ veya AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
– Bellek: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7®
– Ekran Kartı: Shader Model 3.0 ile 256 MB DirectX® 9.0 uyumlu veya daha yüksek
– DirectX®: DirectX 9.0
– Sabit Disk: 8 GB boş alan
– Ses Kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
– İşletim Sistemi: Windows® XP (32-64 bit) / Windows Vista® (32-64 bit) / Windows 7® (32-64 bit)
– İşlemci: Intel Core® 2 Duo E6700 2.6 GHz veya AMD Athlon 64 X2 6000+ ya da daha iyisi
– Bellek: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7®
– Ekran Kartı: GeForce 8800 GT veya ATI Radeon HD 4700 ya da daha iyisi
– DirectX®: DirectX 9.0
– Sabit Disk: 8 GB boş alan
– Ses Kartı: 5.1 ses kartı

İlginizi Çekebilir: Yeni

Detaylar için : https://www.gamerozzi.com/assassins-creed-2-ucretsiz-oldu/