wmaraci reklam

Battlefield Hardline Senaryo Videosu !

15 Mesajlar 2.480 Okunma
smmexpress

DarkJoueur DarkJoueur ! Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
World of Warships'in Oynanış Videosu

Savaşı okyanusa taşıyan ve kitleleri kendine hayran bırakan firma Wargaming.net'ten World of Warships için oynanış videosu paylaşıldı. World of Tanks ve World of Warplanes’in yapımcısı yeni oyunun videosunda devasa savaş gemileriyle denizin ortasında amansız mücadelenin ve aksiyonun hiç dinmediği video oyun severleri kendine hayran bıraktı.
Şuan için PC platformunda etkin olan World of Warplanes’in kapalı beta olduğunu hatırlatmakta fayda var. World of Warplanes’in oynanış videosunu aşağıdan izleye bilirsiniz.

Kaynak: World of Warships'in Oynanış Videosu

İçim dışım bir olsaydı, bana bakan seni görürdü.
wmaraci
reklam

• Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
Black Desert Online’den Yeni Bir Video !

Black Desert Online için yeni bir hikaye videosu yayınlandı. Adından sıkça söz edilen Online MMO oyunu Black Desert‘da yer alan özellikleri sizler için inceledik. Oyunun özellikleri ne bakacak olursak binekler üzerinde savaşa biliyorsunuz. Oyuncuların evleri ise haritada yer alıyor ayrıca bu evleri inceleme şansınada sahipsiniz. Oyun dünyasında Assassin’s Creed ve Prince of Persia‘daki parkur sistemide mevcut. Black Desert Online’nin aktif savaş sistemine ise hayran kalacağınıza inanıyoruz. Grafik bakımından da oldukça başarılı gözüken Black Desert Online zamana göre gece gündür kuramıa ayak uyduruyor. Hava koşulları ve anlık değişimlerden karakteriniz etkileniyor, örneğin kar yağdı üşüye biliyorsunuz. Black Desert Online bu özellikleri çok ilginç gelebilir ama gayet başarılı. Black Desert Online ilgili videoyu ise youtube kanalımızdan izleye bilirsiniz.

Kaynak : Black Desert Online’den Yeni Bir Video !

• Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
The Order 1886 Sinematik Oyun Videosu (PS4)

The Order 1886‘nın PlayStation 4 için geliştirilen Exclusive oyun için videosu yayınlandı. The Game Awards 2014 töreninde gösterilen videoda, gökyüzünde gerçekleştirilen baskın görevinin bölümü yer alıyor. Videoyu youtubu kanalımızdan yada aşağıdan izleye bilirisiniz.

The Order 1886 bildiğiniz üzere sadece PlayStaion 4 için geliştirilmişti. The Order’in çıkış tarihi ise, 20 Şubat 2015 yılı olarak verilen bilgiler arasında.

Kaynak : The Order 1886 Sinematik Oyun Videosu (PS4)

• Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
PSX’te Bloodborne İçin Detaylı Oyun İçi Videosu !

Merakla beklenen oyunlar arasında yer alan ve From Software‘in geliştirmiş olduğu Bloodborne‘nin oyun için videosu PSX etkinliğinde yapılan tanıtım videosu ile oyun severlerle buluştu. Oyun içi görsellerden oluşan videoda Chalice Zinda‘nı ismini verdikleri bölümü ağırlık olarak ön planda tutan yapımcılar, zorluk derecesi ile ünsalmış oyunun daha da zorlaştırılğını ve Bloodborne‘nin son derece zor bir oyun olduğunu birkez daha gözler önüne serdi.

Bloodborne‘nin oyunculara has özelliklerini olduğunu hatırlatmanın yanısıra, her an herşey olabileceği gibi oyuncualra farklı bir deneyim sunacak gibi gözüküyor. Bloodborne sadece PS4 için geliştirilirken yeni yılda ne zaman çıkacağının tarihi bile verildi.

2015 yılının Mart 27’sin de çıkacak olan oyunu sabırsızlıkla bekliyoruz. Oyun içi oynanış videosunu ise izlemeden geçmeyin.

Kaynak : PSX’te Bloodborne İçin Detaylı Oyun İçi Videosu !

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
PlayStation 4’e Final Fantasy VII Geliyor !

Bitmek bilmeyen seri olarak adlandırılan Square Enix’in oyun serisi Final Fantasy VII, PlayStation 4 için yeni yılda geliyor. Klasik oyun tarzı ve yeniden yapılandırılmış grafikleriyle yeni nesil konsollar için beğeni karşısına çıkacak olan Final Fantasy VII’n videosu sizlerle. Yeni yılın ilkbahar aylarında çıkacak olan oyun 2015’de beklenen oyunlar arasında yerini aldı bile. Lafı fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakıyorum.

Kaynak : PlayStation 4’e Final Fantasy VII Geliyor !

• Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
PlayStation 4’e Yeni Bir Oyun Daha Killing Floor 2 !

2009 yılında piyasaya sürdüğü ilk oyunla büyük bir ilgi toplayan ve büyük beğeni alan Killing Floor‘un 2. serisi geliyor. Tripwire Interactive tarafından geliştirilen ve düzenlenen oyun sadece PlayStation için değil aynı zamanda PC içinde çıkacak. Herkesi şaşırtan bu haber PlayStation Experience içerisinde paylaşıldıkdan sonra büyük ilgi gördü. Fragmanın son derece müthiş olduğu oyunun, vahşi ve kanlı videosu ile sizleri baş başa bırakalım. 2015 yılının ilk aylarında piyasaya çıkacağını söylemeden geçmeyelim. İyi seyirler.

Kaynak : PlayStation 4’e Yeni Bir Oyun Daha Killing Floor 2 !

• Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
Batman Arkham Knight PSX Yeni Video !

Geşiltiricisi olan Rocksteady‘nin vazgeçilmez oyun serisi Batman’nın yeni serisi Batman: Arkham Knight‘ın PlayStation Experience‘da paylaşılan videosu sizlerle. Ace Chemicals Infiltration‘un videolarının üçüncü serisi olarak adlandırılan videoler, Batmabil ve Batma’nın bir araya geldiğinde ne kadar güçlü olduğunu gözler onune seriyor. Aksiyonun hiç kesilmediği videoda koltuklarınıza yapışacaksınız. 2 Haziran 2015 günü xBox One, PlayStation 4 ve PC için piyasaya çıkacak olan oyun merakla bekleniyor.

Kaynak : Batman Arkham Knight PSX Yeni Video !

• Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
Uncharted 4 A Thief’s End Oynanış Videosu !

En çok beklenen oyunlar arasında yer alan ve PlayStation 4 kullanıcılarının merakle beklediği yapımların başında gelen Uncharted 4 A Thief’s End için PlayStation Experience etkinliğinde oynanış videosu yayınlandı. Son derece gerçekçi yapıma sahip olan oyun, grafikleri bakımındanda oyuncuların gözlerini kamaştırıyor. Yeni eklenen animasyonlarla Uncharted 4’ün tamamen gerçekçi hissi yaratmaya yönemesi PlayStation 4 geliştirilen bu oyunun gücünü gerçekten ortaya koyuyor. 2015 yılında PlayStation 4 için piyasaya çıkacak olan Uncharted 4 videosunu buradan yada Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Kaynak : Uncharted 4 A Thief’s End Oynanış Videosu !

• Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
No Man’s Sky Oynanış Videosu !

PC ve PlayStation 4 için geliştirilen No Man’s Sky için oyun içi oynanış videosu paylaşıldı. Hello Games tarafından geliştirilen oyunun sıra dışı özelliklerine The Game Awards töreninde değinen yapımcılar PlayStation Experience‘da daha fazla detaya inip oyun severleri iyice meraklandırdı. Gezengenleri keşfetmek üzerinen kurgulanmış oyunda izleyeceğiniz videoda anlayacağınız gibi çok büyük bir harita mevcut.

PC ve PlayStation 4 için geliştirilen No Man’s Sky’ın çıkın tarihi ise 2015 yılı. Yeni yılda beklenen oyunlar arasına giren No Man’s Sky’ın videosunu aşağıda izleye bilirsiniz.

Kaynak : No Man’s Sky Oynanış Videosu !

• Üyelik 12.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek M.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 24 / 96
  • Ticaret 5, (%100)
Battlefield Hardline Senaryo Videosu !

Battlefield serisinin yeni oyunu olan temponun , aksiyonun , hırsın hiç bitmek bilmediği seriler yaratan yapımcıların yeni çalışması bizlerle. Hardline olarak adlandırılan seride alışa geldiğimiz asker senaryosu yerine polis senaryosu ile bizleri şaşırttı. Geliştirici olan DICE çoklu oyuncu ve tek kişilik senaryo modları olduğunu belirtirken, senaryo tanıtımı için güzel de bir video paylaştı.

17 Mart 2015 tarihinde raflarda ve oyun severlerle buluşacak olan Battlefield Harline PlayStation 3, PlayStation 4, PC, Xbox One ve 360 platformları için üretildi.

Senaryo tanıtım videosu ile sizleri baş başa bırakırken 2015 yılının oyun yılı olacağını unutmayın.

Kaynak : Battlefield Hardline Senaryo Videosu !

castiel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al