wmaraci reklam
lidertakipci

DRAGON AGE™: ORIGINS Ücretsiz

10 Mesajlar 1.029 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Bilindiği gibi zaman zaman EA Games ücretsiz oyunlar sunmakta, bunun için aşağıdaki linkten On the House sayfasını sık sık ziyaret ederek nelerin ücretsiz sunulduğunu kontrol etmekte fayda var.

https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/on-the-house

Hali hazırda Dragon Age: Origins 9.99 Euro değerindeki oyun ücretsiz dağıtımda oyun sever arkadaşların ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

Sistem gereksinimleri:

Windows XP

• CPU : Intel Core 2 (or equivalent) running at 1.4Ghz or greaterAMD X2 (or equivalent) running at 1.8Ghz or greater
• RAM : 1 GB or more
• Video : ATI Radeon X850 128MB or greater;NVIDIA GeForce 6600 GT 128MB or greater.

Windows Vista

• CPU : Intel Core 2 (or equivalent) running at 1.6Ghz or greaterAMD X2 (or equivalent) running at 2.2Ghz or greater
• RAM : 1.5 GB or more
• Video : ATI Radeon X1550 256MB or greater;NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB or greater.

Genel Açıklama:
A Stunning World to Explore

The survival of humanity rests in the hands of those chosen by fate. You are a Grey Warden, one of the last of an ancient order of guardians who have defended the landsthroughout the centuries. Betrayed by a trusted general in a critical battle, you must hunt down the traitor and bring him to justice.

As you fight your way towards the final confrontation with an evil nemesis, you will facemonstrous foes and engage in epic quests to unite the disparate peoples of a world at war.A romance with a seductive shapeshifter may hold the key to victory, or she may be a dangerous diversion from the heart of your mission. To be a leader, you must make ruthless decisions and be willing to sacrifice your friends and loved ones for the greater good of mankind.

Features

• A Stunning World to Explore: BioWare’s deepest universe to date with over 80 hours of gameplay and more than double the size and scope of Mass Effect. Travel throughout dozens of environments and fully immerse yourself in a shattered world that is on the brink of utter annihilation. An epic story that is completely shaped and reactive to your play style.

• Complex Moral Choices: There are no easy choices. Tailor your Dragon Age: Origins experience from the very beginning by choose from six different Origin Stories. Decide how to handle complex issues like murder, genocide, betrayal, and the possession/sacrificing of children without the security of a good/bad slider to tell you what to do.

• Full Character Customization: Sculpt your hero in your own image or fantasy. Elaborate character creator allows you to create your own hero unique from anyone else. Shape your character’s personality and morality based on the choices you make throughout the game.

• Engage in Bone-Crushing, Visceral Combat: Battle against massive andterrifying creatures. Unleash legendary powers and choose from over 100 different magical spells and skills. Experience the adrenaline rush of brutal combat, beheading your foes or casting spellsthat make enemies explode from within.

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

• Intel Core 2 Quad 2.4 GHz Processor or equivalent
• 4 GB RAM (Vista) or 2 GB RAM (XP)
• 20 GB HD Space
• ATI 3850 512 MB or greater; NVidia 8800GTS 512MB or greater
• Sound Blaster® X-Fi™”
• DVD ROM

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
biz zamanında parayla alak sonra beleş oh ne güzel memleket ya

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

biz zamanında parayla alak sonra beleş oh ne güzel memleket ya

EA Games lütuf edip yapıyor bunu, bence güzel bir olay fakat para verip almışsınız, sitem etmekte hakkınız var.Battlefield 3ü de buradan bedavaya almıştım, oyun oynamaya pek fazla vaktim olmuyor fakat multiplayer oynaması çok zevkli gelmişti. Şuan Dragon Agenin download işlemi bitmek üzere deneyeceğim birazdan.
Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
oyun güzele benziyor ama download dosyaları baya büyük

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Panarogga adlı üyeden alıntı

oyun güzele benziyor ama download dosyaları baya büyük

Valla oyunu açtım bir iki sağa sola tıkladım, bir diablo hastası olarak beğenmedim açıkcası tabi bu sadece ön izlenim oyunu iyice anlamak icin oynamak gerek.Ben 5 10 dakika arasında baktım.

• Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
bende yükledim ama açılmadı hata verdi boşa bekledik o kadar

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

bende yükledim ama açılmadı hata verdi boşa bekledik o kadar

Ne hatası alıyorsunuz? Bende Windows 8.1 var ve sıkıntı olmadı. Donanımınız yetersiz kalmış olabilir.

• Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
bende de 8,1 pro var yükledim açılırken bi şey eksik fln dedi bende sildim nfs world kurdum sonra oda free idi

Korgoth Korgoth WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Uzun zamandır fiyatı düşsün de alayım dediğim bir oyun, baya zevkliydi. Çok teşekkürler :)

• Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

bende de 8,1 pro var yükledim açılırken bi şey eksik fln dedi bende sildim nfs world kurdum sonra oda free idi

Bende sıkıntı olmadı keşke silmeden yazsaydınız aldığınız hataya bakar bir çözüm arardık.

Deumos adlı üyeden alıntı

Uzun zamandır fiyatı düşsün de alayım dediğim bir oyun, baya zevkliydi. Çok teşekkürler :)

Ben teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al