wmaraci reklam

Football Manager 2012 Genc Oyuncuları

7 Mesajlar 9.738 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MakiLee MakiLee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Ögrenci / Hafif Webmaster
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 4 / 25
  • Ticaret 3, (%100)

Merhaba arkadaşlar

Football Manager 2012 Oynayanların tek derdi genç güzel oyuncu bulup onlarla ilerleyen zamanlarıda kontrol altına almaktır.Bende öyleyim genç oyuncu ararım ve hemen anlaşırım ilk sezonlar’da oynatmam kiralarım duruma göre takımda kalır veya gidenlerın arasında yerini alır.Böyle yaparak çok oyuncu keşfettim ama isimlerini not almadım desem yeridir.Bazı sitelerden gördüğüm oyuncuları ve benım buldugum oyuncuları listelenmiş halinde aşagıda paylaşacam.Haydi gözüne aşaga indir bakalım

~~~~ Kaleci ~~~~

Adı Soyadı : Renan Soares Reuter

Kulüp : Corinthians

Pozisyonu : Gk

Menejer Yorumu : gerçekleşiyordu.Zaten genç kaleci alacaksanız ya Almanya ya Brezilya’ya bakacaksınız bu seride Önemli özelliklerinden düşük olan yok.Havasal hakimiyeti Jumping’i ile kapatır her türlü.En büyük eksisi ağır oluşu.

Adı Soyadı : Renan Ribeiro

Kulüp : Atletico Mineiro

Menejer Yorumu : Potansiyeli olan genç bir kaleci.Havasal hakimiyetinin düşük olmasına aldanmayın, Jumping 17.Teknik özellikleri şu haliyle bile fena değil.Mental özelliklerinin üstüne 2şer koysa mis gibi kaleci olur.

Adı Soyadı : Stéphane Ruffier

Kulüp : Saint-Etienne

Menejer Yorumu : Kaleciler için genç sayılabilecek bir yaşta ve bu yaşa göre kaliteli bir profile sahip diyebiliriz.Geçen seride de çok beğenmeme rağmen hiç oynatamamıştım.Kısa sürede özellikle teknik özellikleri artış gösteriyor.İlk sezon sonunda klübü 9 M$’a bırakıyor ki bence bu kaleci için cüzi bir rakam.Bilbao ile oynacak arkadaşlar için küçük bir not: Bask vatandaşlığına sahip.

~~~~ Defans ~~~~

Adı Soyadı : Philipp Wollscheid

Kulüp : Nürnberg

Pozisyonu : Dc

Menejer Yorumu : Mertesacker, Höwedes gibi şimdinin yıldız Alman stoperleride Fm piyasasına çıkmaya başladığı zaman Wollscheid’den çok iyi profillere sahip değillerdi.Zayıf olarak nitelendirebileceğimiz en önemli özelliği Accleration diyebiliriz.Yanına hızlı bir oyuncu alarak bu açığı minimum düzeye çekebilirsiniz.Hem oyun, hem gerçekte umutluyum bu çocuktan.

Adı Soyadı : Jonathan Mensah

Kulüp : Evian

Pozisyonu : Dc (Dmc)

Menejer Yorumu : Hızlı olarak nitelendirebileceğimiz bir savunmacı.Şahsi fikrim göbekte oynayan ikiliden en az birinin hız-hızlanma-çeviklik özelliklerinin bu düzeylerde olması gerektiği.Yaşının genç olması bir başka artısı.Defensive Mid. ve Anchor Man rollerinide oynayabilecek özellikleri var.Özel antrenman ile bek pozisyonu kazandırabilirsiniz ki bu mevkide de en az göbekteki kadar etkili oynayabilir.

Adı Soyadı : Craig George Cathcart

Kulüp : Blackpool

Pozisyonu : Dc

Menejer Yorumu : 1 sezon ilerlediğim kariyerimde teknik özellikleri hariç diğer bütün gerekli özellikleri 1-2şer artış gösterdi.Bence çok iyi işler yapabilecek bir stoper.Bilhassa genç alıp yetiştirmeyi sevenler için.Bana göre Shawcross-2 vakası olacak Manu için.

Adı Soyadı : Marcos Alberto Rojo

Kulüp : Spartak Moscow

Pozisyonu : Dl (DC-Wbl)

Menejer Yorumu : Stoperden kırma bir bek sanırım.Ben sol bek olarak değerlendirdim.Dc olarakda oynayabilir ama Mental özelliklerindan yana sıkıntı yaşayabilirsiniz.İyi bir sol bek diyebiliriz.

Adı Soyadı : Niko Bungert

Kulüp : Mainz

Pozisyonu : Dc (Dr)

Menejer Yorumu : Naturel mevkisi göbek.Ama mecbur kalmadıkça, daha doğrusu bu niyetle almayın.Çünkü kaliteli bir sağ bek.Stamina özelliğinin düşük olması “Auto” oynatan arkadaşlar için ufak bir handikap oluşturabilir.Kondisyonu biraz daha çabuk azalabiir.Naturel Fit’de yüksek değil çünkü.Arada rotasyona gider, dinlendirirsiniz.

~~~~ Orta Saha ~~~~

Adı Soyadı : Mateo Kovacic

Kulüp : Dinamo

Pozisyonu : Amc (Mc)

Menejer Yorumu : Eridim, bittim resmen..Henüz 17 yaşında Playmaker olarak sahip olduğu özelliklerin hepsi 13-17 arası.İnanılmaz bir profil gerçekten.Hırvatlar her seride birkaç şişirme oyuncu çıkartıyorlar illa ama önemli değil, biz işimize bakalım.Central Mid-Attack, Inside Forward ve Attack Mid olarakda çok güzel oynuyor.Kovacic reyiz^^

Adı Soyadı : Taschy Borys Borysovych

Kulüp : Dinamo Moscow

Pozisyonu : Mc-Dm

Menejer Yorumu : Playmaker-Attack Mid. ve Central Mid.(Atak) rollerine yatkın özellikleri var.Yaşına göre profili iyi kesinlikle ama bilhassa değinmek istediğim nokta fiziksel özelliklerinin özellikle yaşına göre iyi olması.Bu yaştaki gençlerin genelde fiziksel özellikleri zayıf olur çünkü.1 sezonda özelliklerinde epey artış var.İster gençken, ister sonraki sezonlarda alıp, orta sahada hemen her rolde kullanılabilecek genç bir yetenek.

Adı Soyadı : Emre Can

Kulüp : Bayern Munchen 19 Yaşaltı

Pozisyonu : DC – DMC – MC

Menejer Yorumu : Bence Gayet iyi bir oyuncu.DC – DMC – MC mevkılerınde oynaması bi avantaj.Yaşı 17 ama iyi işler yapıyor devamlı oynatabilecek takıma sahipseniz alın derim veya alıp pilot takımlarınıza kiralayabilirsiniz.

Adı Soyadı : Rilwan Olanrewaju Hassan

Kulüp :

Pozisyonu : Amr (Mr-Mş-Aml)

Menejer Yorumu : Resimdeki profilinde Winger olarak değerlendirdim.Ins. For. olarakda oynayabilecek özellikleri var fakat Finishing ve Decisions özelliklerinin düşük olması hayal kırıklığına uğratacak bir performans sergilemesine neden olabilir.Yinede denenebilir.Yaşı bu kadar genç olmasa paylaşmazdım muhtemelen.Hızlı kanat oyuncularını seven arkadaşlar, buyrun Walcott’un Nijerya şubesi.

~~~~ Forvet ~~~~

Adı Soyadı : Kevin De Bruyne

Kulüp : Genk

Pozisyonu : Amc (Mc-Mr-Ml-Aml-Amr-St)

Menejer Yorumu : Yorum yapmaya gerek görmüyorum bu oyuncuya.Resim gayet açık

Adı Soyadı : Rubén Rochina Naixes

Kulüp : Blackburn

Pozisyonu : St (Amr-Amc)

Menejer Yorumu : Bu yaşta bu özelliklere sahip kaç tane forvet var ? La Masia’da yetişmiş bir yetenek.Müthiş bir hücum silahı.Inside Forward ve Deep Lying olarak da kullanabilirsiniz.1-2 sezonda Wonderkid olur gibime geliyor.

Adı Soyadı : Dominique Sossorobla Malonga

Kulüp : Cesena

Pozisyonu : St (Aml-Amc)

Menejer Yorumu : Geçen seride biraz daha hızlıydı ve mental özellikleri daha zayıftı yanlış hatırlamıyorsam.Bu yıl daha dengeli bir profile ulaşmış.Klasik Poacherlerin aksine hava toplarında ezilmez hatta sürpriz gollerde atabilir.Benim bu yıl kesinlikle denemek istediğim oyunculardan biri.

Adı Soyadı : Khama Billiat

Kulüp : Ajax CT

Pozisyonu : Amc (Mc-St)

Menejer Yorumu : Naturel rolü Amc fakat en etkili oynayabileceği rol forvet pozisyonunda, Poacher rolü.Bu bağlamda hızlı ve bitirici bir oyuncu.Küçük liglerde iş yapar her türlü.

Dipnot : Eklemek istediğiniz veya ben şu oyuncu öneririm diyorsanız benimle iletişim kurun.İletişim kurmak için : Tıklayınız

Kaynak : Selim Atalay.Com.TR

wmaraci
reklam

BurakTurali BurakTurali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 10 / 71
  • Ticaret 8, (%100)
Lukaku,Neymar,Dudu,Tinga,Eden Hazard,Areola,Dany Wilson,Khouma Babacar,Leonel Galeano,Christian Eriksen,Nicolas Lodeiro,Steven Defour,Neven Subotic

guncelmistik guncelmistik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 44 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Bence Neymar,Torje,Hazard,Ramsey,Wilshere,Subotic ve Hummels

SemihT SemihT Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Stajyer Muhasebeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1252
  • Beğeniler 103 / 134
  • Ticaret 28, (%100)
Bende başlıyorum oyuna bakalım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 09.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 4 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam bilindiklerı zaten herkes biliyor maksat olan :) bilinmeyen yıldızları bılındık hale getirmek :D

BurakTurali BurakTurali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 10 / 71
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam Dudu'yu,Tinga'yı yada Galeano'yu sorsak kaç kişi bilir :D İşte bilinmeyen yıldızlar :D

• Üyelik 09.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 4 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
Ben hertürlü fm ile cm birlikteyken bile oynuyordum :D ayrıldılar fmye gectım :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al