Gameranger arkadaşlarınızla internetten LAN bağlantısı hızında Multiplayer oyun oynayacağınız bir programdır.Program ücretsizdir.Dünyanın her yerinden oyuncular mevcut.Bu yüzden oynaması daha da zevkli .Ama program ile her oyun multiplayer oynanmıyor malesef.Oynanabilecek oyunların listesi

Sağ tarafta “Friends” bölümü var.Yani arkadaşlar bölümü.Orta tarafta ise oyunlar.Eğer size bir sürü oyun gelirse yukarıda(benim resmimde MyGames yazıyor)All Games yazan yeri MyGames yapın.Ve sizin biligisayarınızda yüklü olan ve gameranger ile oynanabilen oyunlar listesi geliyor.Odalar listesi daha doğrusu.Ben Age of Mythology oynuyorum.Account ID’im 1685131 beni eklemek isterseniz Friends bölümüne sağ tıklayın.Find User‘a tıklayın.Verdiğim ID’yi yazın. Neyse uzatmayayım.Not olarak şunu belirteyim ki bilgisayarınızda olan oyunların çoğu 1.0 versiyonudur.Gameranger odaları genellikle oyunların en yüksek versiyonunu oynar.Mesela ben Age of Mythology’yi 1.10 da oynuyorum.Çünkü herkes 1.10 da oynuyor.Yoksa oyun açılmıyor.Neyse kolay gelsin …Yapamayanlar için sesli video;

Kaynak