freelance iş ilanları

İlk oyunum beta versiyon

15 Mesajlar 2.117 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
faruk16 unreal engine 4, tam tersine C++ , javascript bağlı bir programdır daha ne olduğunu bilmeyen insanlar için konuşması kolay bir şey

wmaraci
reklam

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

darkthepro adlı üyeden alıntı

faruk16 unreal engine 4, tam tersine C++ , javascript bağlı bir programdır daha ne olduğunu bilmeyen insanlar için konuşması kolay bir şey

JavaScript tarayıcılarda çalışan bir dil değil mi? Nasıl kullanılıyor oyun yapımında? Ben sırf meraktan soruyorum yanlış anlaşılmasın :)

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

JavaScript tarayıcılarda çalışan bir dil değil mi? Nasıl kullanılıyor oyun yapımında? Ben sırf meraktan soruyorum yanlış anlaşılmasın :)

blueprintlerin bazı mantıkları javascriptli çoğu C++ zaten html5 packagingde javaya dayandıran temelleri var teknik olarak motor bütün dilleri barındıyor sadece kullanacağın alana bağlı yoksa C# ta var, C++ ta php de her şey ona göre bluprint kendin yazıyorsun, zaten şu dönemde oyun motoru olmayan oyun yok kendi kodlama diye bir mantık kalmadı, ilk kaliteli ücretsiz oyun motoru yanlış hatırlamıyorsam unitydi fakat çok fazla imkan sunmuyordu, sonra crytekte aynı mantığa gitti, unreal engine çıktıktan kısa süre sonra ücretsiz oldu ve çoğu özelliği ücretsiz geliştiricilere aştı şimdi unity, crytek, source 2 gibi motorlarda aynı mantıkta hatta bugün cryengine 5 motoru çıktı ve unreal gibi imkan sınırsız olacak yinede en kaliteli motor olarak unreal engine söyleyebilirim
BlackBull

kişi bu mesajı beğendi.

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
ben bi ara unity3d öğrenmeye başlamıştım.

resimleri ayrı programda çizeceksin. 3 boyutlu nesneleri ayrı programda modelleyeceksin, unityde modelleri yerleştireceksin, c# kodları yazacaksın.

demesi kolay ama yapması inanılmaz zor ve zaman alıyor. 1 araç modelleyeceksin 2-3 saat oturup onu çiziyorsun. tabi satında alabilirsin.

ama sonuçta kendi oyununu yazıyorsun ki, eğer bu işi seviyorsan emeğine değiyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
yakupqqq valla aynen öyle baya uğraştırıyor ama değiyor

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al