wmaraci reklam

KYK Filtrelemeleri

28 Mesajlar 2.204 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mudi61 mudi61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

IIFSMII adlı üyeden alıntı

Hocam https://education.github.com/pack github üye olan üniversite öğrencilerine linkteki avantajları sağlıyor. Avantajlar içinde 50 dolarlık digital ocean kuponu da mevcut. Bu kuponu alıp hesabınıza tanımladıktan sonra https://www.vuub.net/08/01/2017/digitalocean-ile-vpn-sunucu-kurulumu/ bu linkten veya daha bir sürü anlatım var internette onları takıp ederek vpn kurulumunu başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Denedim, ya yapamadım yada olmuyor. TW atsam bakma imkanınız var mı?

wmaraci
reklam

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam hangi aşamada takıldınız acaba? Şu an İnternete erişimi sıkıntılı olan bir yerdeyim.

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

Kanuni Sultan Süleyman Kyk (istanbul) hocam sabah 6 akşam 4 arası ortalama 6 megabayt ile kullanıyorum. Akşam 8den sonra Google açılmıyor orası ayrı:)

Bende nickindeki yurtta kaldım :D türkiyenin en iyi kyk larından derler bir de buraya, tatiller harici interneti 1 mb yi geçmez. Bizde mi isyan etseydik napsaydık. Duydum orda olmuş öyle bir şeyler.
AtaTekin

kişi bu mesajı beğendi.

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

Kanuni Sultan Süleyman Kyk (istanbul) hocam sabah 6 akşam 4 arası ortalama 6 megabayt ile kullanıyorum. Akşam 8den sonra Google açılmıyor orası ayrı:)

Bana da bu sene kanuni sultan süleyman yurdu çıkmıştı . Ama gitmedim okula uzak diye . Başakşehirdeydi galiba .
İlk sene esenyurttaki mahir izde kalıyordum . O zamanken aynen ben de sizin gibi geceleri oymuyordum. Müthiş bir hızı vardı internetin geceleri. Gece 2 3 gibi internet hızını hiçbir yerde görmedim . Ben de bir tane vpn ile giriyordum oyuna . Bear mıydı neydi adı . Onunla sorunsuz giriyordum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)

osidosi adlı üyeden alıntı

Bende nickindeki yurtta kaldım :D türkiyenin en iyi kyk larından derler bir de buraya, tatiller harici interneti 1 mb yi geçmez. Bizde mi isyan etseydik napsaydık. Duydum orda olmuş öyle bir şeyler.

Hocam FSM de kalan tüm arkadaşlarım sizinle aynı fikirde :) Ama okula daha yakın olduğu için tam bir f/p ürün oluyor FSM yurdu. Bizde herkes FSM yurduna geçmeye çalışıyor şu an. Doğru duymuşsunuz yurt henüz yeni açıldığı için eksikleri çoktu bi isyan büyük eksikleri giderdi diyebilirim:)

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)

Marstyson adlı üyeden alıntı

Bana da bu sene kanuni sultan süleyman yurdu çıkmıştı . Ama gitmedim okula uzak diye . Başakşehirdeydi galiba .
İlk sene esenyurttaki mahir izde kalıyordum . O zamanken aynen ben de sizin gibi geceleri oymuyordum. Müthiş bir hızı vardı internetin geceleri. Gece 2 3 gibi internet hızını hiçbir yerde görmedim . Ben de bir tane vpn ile giriyordum oyuna . Bear mıydı neydi adı . Onunla sorunsuz giriyordum

Doğru hocam Başakşehirde maalesef. Benim de okuluma 1.20 saat uzaklıkta o yüzden pek gitmiyorum okula. Esenyurttaki yurdu ilk defa duydum kyk değil mi?

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Bende Kanuni de kalıyorum ve kesinlikle FSM çıkmıyor 😓 birde YTÜ de okuyorum benim için çok iyi olur çıkarsa

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

Doğru hocam Başakşehirde maalesef. Benim de okuluma 1.20 saat uzaklıkta o yüzden pek gitmiyorum okula. Esenyurttaki yurdu ilk defa duydum kyk değil mi?

Evet evet kyk . Haramidere sanayi durağındaki anpagross marketinin yanındaki yoldan dümdüz gidin ışıklara kadar . Işıkları görünce sol çaprazınızda kalıyor . Okulunuz hangisi ? Benimki gelişim üniversitesi

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

MehmetFazilK adlı üyeden alıntı

Bende Kanuni de kalıyorum ve kesinlikle FSM çıkmıyor 😓 birde YTÜ de okuyorum benim için çok iyi olur çıkarsa

Sizinki çok kötüymüş. Kaç araçla gidiyorsunuz ?

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Marstyson Ziya Gökalp > İkitelli Sanayi > Kirazlı > Otogar > Davutpaşa bir kere basıyorum ama 4 kere aktarma yapıyorum yaklaşık 1 saat sürüyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al