wmaraci reklam

League of Legends (LoL) İnceleme

5 Mesajlar 970 Okunma
wmaraci reklam

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

Bugün aldığım karar ile, hem yeni bir oyuna başlamak hem de bu oyunun incelemesini yaparak sizlerle paylaşmak istedim. Ve oyun konusunda LoL‘u tercih ettim, bu oyunun tercih etmemin en büyük sebebi son zamanlardaki popülerliği. Oyuna kayıt işlemi sıradan diğer oyunlar gibi.

Oyuna ilk girdiğimizde çoğu oyunda olduğu gibi karekter ismi seçmemizi istiyor ve seçtikten sonra, sana daha önce hiç bu tarz oyun oynayıp oynamadığını soruyor, ben şahsen eğer oynamışsanız bile oynamadım seçeneğini seçmenizi öneriyorum, çünkü her oyundan oyuna fark var.

Daha önce hiç oynamadım seçeneğini seçtikten sonra eğitim sürecine girmeden şöyle bir oyunun grafiklerine baktığımda çok şahane bir ekranla karşılaştım, cidden bir insanı çok rahat bir şekilde tatmin edebilecek grafiklere sahip.

Detaylara geçmeden önce minimum pc gereksinimlerine bakmak istedik ve günümüz bilgisayarlarının çoğuyla oynanabilinecek bir oyun olduğunu gördüm, işte o minimum sitem gereksinimleri;

• 2GHz İşlemci

• 1 GB Bellek

• 750 MB boş sabit disk alanı

• DirectX® 9.0 kapasiteli görüntü kartı

Oyundaki birden çok karekterin olması oyuna ayrı bir hava katmış, her ne kadar karışık gibi görünsede aslında eğitim bölümünden sonra oldukça kolay ve zevkli bir hal alıyor.

Oyunda dünya çapında turnuvalar düzenleniyor ve bu turnuvaların asıl amacı bu oyunu bir spor haline getirmek.

Oyuna bir girdinizmi çıkamıyorsunuz, oyun sadece eğitim bölümündeki zevkle sınırlı kalmıyor, ilk başlarda 2-3 karşılaşmaya girdim ve tabi ölüyordum sürekli ama yinede yeni şeyler keşfetmek insanı mutlu ediyordu. Sonra oyundan biri karekter rehberlerine bak dedi ve karşıma ilk çıkan Xin Zhao rehberi oldu ve rehbere göre hareket edince oyundan dahada zevk almaya başladım.

Oyunu 2 gündür sıkılmadan bıkmadan oynuyorum, cidden oyunun hakkını vermişler her ne kadar LoL için Dota özentisi denilsede LoL‘ün yeri başka.

Oyununla ilgili videoları LoL Türkiye‘nin resmi Youtube hesabından bakabilirsiniz > https://www.youtube.com/LoLTurkiye

Ayrıca bunuda izlemenizi öneririm;

Kaynak: League of Legends (LoL) İnceleme http://www.teknovagon.com/league-of-legends-lol-inceleme.html

boş çuval dik durmaz
wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
LoL candır ya. :) Türkiye sunucusundayım. 30 level. Rünler sağlam. :) Teemo ve Master Yi ile ortalığı talan ederim. Üstüme tanımam. :D
dlkrnugur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

LoL candır ya. :) Türkiye sunucusundayım. 30 level. Rünler sağlam. :) Teemo ve Master Yi ile ortalığı talan ederim. Üstüme tanımam. :D

Vay :), bi ara atalım hocam, bizde Xin ve Jax ile bişeyler yapıyoruz :D

boş çuval dik durmaz

AhmetK AhmetK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 2503
  • Beğeniler 64 / 327
  • Ticaret 23, (%100)
Sistem gereksinimlerinde hata var. Bos disk alani 750mb degil 3gb olmali. Tabii su anlik. Guncelleme geldikce artiyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

kralizasyon adlı üyeden alıntı

Sistem gereksinimlerinde hata var. Bos disk alani 750mb degil 3gb olmali. Tabii su anlik. Guncelleme geldikce artiyor.

Sitesinde öyle yazıyor :D

boş çuval dik durmaz
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al