lostyazilim

Minecraft’ın Korktuğu Oyun Ortaya Çıktı

7 Mesajlar 1.437 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

OiS OiS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci / Programcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)
Minecraft bildiğiniz gibi benzersiz bir yapım olarak lider konumda ilerlemeye devam ediyor. Son aylarda da Microsoft’a geçmesiyle önemli derecede gelişim göstermeye devam ediyor. Tabi Türkiye’de yasaklanması ayrı bir konu ama neyse :)
Artık Minecraft’ın elini kolu titreten bir oyun ortaya çıktı. Aslında bildiğiniz bir şey ama bir türlü neden oyunu yapılamıyor diye soruyorduk ama yapımcılar bizi duymuş olmalı ki oyunu artık duyurdular.
LEGO WORLDS; evet evet bildiğimiz LEGO oyunu artık açık dünya olarak biz oyun severlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. LEGO gibi eğlenceli, komik filmlerle oldukça fazla beğeni toplayan firma TTGames ile birlikte video oyun dünyasına yatırımını yaptı.
Minecraft gibi yapma, yıkma, hikaye, macera oyunu ortaya çıkardı. Aslında Minecraft gibi dememeliydi çünkü bir zaman Minecraft’ı tanıtırken LEGO gibi diyorduk :) Artık LEGO kendi oyununu yaparak Minecraft’a büyük rakip olmaya geliyor.
Duyuruda paylaşılan videoya bakılırsa Minecraft’dan daha eğlenceli gözüküyor. Oyunda farklı canavarlar, silahlarla ortalığın tozunu kaldırmak baya eğlenceli olacak. Şuan olarak PC platformuna duyurulan oyun Steam üzerinden oynanabilecek(Şuan satışta 24TL). Şimdiden heyecanlanmaya başladım. Hadi iyi oyunlar..

Kaynak: http://genelyazar.com/oyun/minecraftin-korktugu-oyun-ortaya-cikti.html

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1987
  • Ticaret 10, (%100)
alıp bir hata yapmıştım aşırı kötü minecraftın creative modu direk olarak birşeyler yapabiliyorsunuz gerisi çöp kontrolleri ise kötü bi minecraft olamaz onu söyleyim...

kelimelerbenim kelimelerbenim Kelimelerin gücü adına! Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 76 / 182
  • Ticaret 9, (%100)
Minecraft'ın yerini tutacağını düşünmüyorum.
Minecraft sadece bir oyun değil bana göre.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
iki oyunun tarzıda bambaşka , legonun minecrafttan bir çok şeyi aldığı kesin fakat özgün şeyler yok mu elbetteki var fakat iki oyununda çok taraftarı değilim bir yerden sonra sıkıyor

wmaraci
wmaraci

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

alıp bir hata yapmıştım aşırı kötü minecraftın creative modu direk olarak birşeyler yapabiliyorsunuz gerisi çöp kontrolleri ise kötü bi minecraft olamaz onu söyleyim...

Oynadınız mı kontrollerinin kötü olduğunu nereden biliyorsunuz?

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1987
  • Ticaret 10, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

Oynadınız mı kontrollerinin kötü olduğunu nereden biliyorsunuz?

videosu güzel gelmişti aldım yükledim oynamaya başladım kontrolleirn o zaman zor olduğunu fark ettim tasarım uygulaması gibi sanki autocad ile tasarım yapıyorsunuz.

erken erişimde zaten almak isteyen alsın ama bence almayın

http://store.steampowered.com/app/332310/

cArleone cArleone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 85 / 59
  • Ticaret 9, (%100)
legonun bu saaten sonra,minecraftın yerini alması çok zor.minecraft oyun olmakta çıktı bir nevi oyun motoru gibi bir şey oldu.o kadar çok mod ve mini oyunu varki istediğimiz her şeyi yapabiliyoruz.minecraftı sadece bir şeyler için inşaat etmek içine kullanmak çok eskide kaldı.lego ne kadar çok içerikle gelirse gelsin bu saaten sonra minecrafta yaklaşamaz bile.güzel bir oyun olur belki ama minecraftı devirmesi zor.

www.ustaderslik.com
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al