wmaraci reklam

Minecraft Satın Alma

8 Mesajlar 2.390 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Merhabalar yine ben. Dün durmaplay ile zarzor oyun aldım. Şimdi aynı sorunu minecraft içinde yaşıyorum. oyun 56 tl ye denk geliyor dolar kuruyorla 2.81 kur fiyatı. Bende 57.27 krş var hata veriyor kafayı yiyecem bu ininal yüzünden ya onay kodu gelmiyor yada para varken kabul etmiyor gidip paypal kart alacam en son. Ama aksaraydayım adamların dünyadan haberi yok. Paypal kart istiyorum diyorum ptt ye o da ne diyor bana ya :mad:

wmaraci
reklam

YazilimciHoroz YazilimciHoroz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 25 / 98
  • Ticaret 3, (%100)
bildiğim kadarıyla paypal hesabındaki kredi başka ülkeye kayıtlı hesaba aktarılmıyor. bir ara öyleydi, eğer değişmişse benide bilgilendirirseniz sevinirim.

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Yaşınız 18'den küçük anladığım kadarıyla, inialle falan boşyere uğraşıyorsunuz. Eğer 18 yaş üzeriyseniz Finansbank enpara hesabı açın rahatınıza bakın.

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

Yazilimci Horoz adlı üyeden alıntı

bildiğim kadarıyla paypal hesabındaki kredi başka ülkeye kayıtlı hesaba aktarılmıyor. bir ara öyleydi, eğer değişmişse benide bilgilendirirseniz sevinirim.
o paypal kartından alabiliyor ama diğerinden yani hesaptaki bakiye olmuyor

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Yaşınız 18'den küçük anladığım kadarıyla, inialle falan boşyere uğraşıyorsunuz. Eğer 18 yaş üzeriyseniz Finansbank enpara hesabı açın rahatınıza bakın.

Yaşım 18den büyük ama henüz bi işim olmadığı için açmıyorum. Hala okumaya devam ediyorum. Ve fazla gitmemesi için ininal kullanıyorum. Paypal kart alacağım. Ondan çekmeye izin veriyor ininal sıkıntılı

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

o paypal kartından alabiliyor ama diğerinden yani hesaptaki bakiye olmuyor

Yaşım 18den büyük ama henüz bi işim olmadığı için açmıyorum. Hala okumaya devam ediyorum. Ve fazla gitmemesi için ininal kullanıyorum. Paypal kart alacağım. Ondan çekmeye izin veriyor ininal sıkıntılı

Encardı birçok yere paypal dahil tanımlayarak kullanmanız mümkün, steam playstore vs. gibi sitelerde de. Size kredi kartı vermiyorlar benimkisi naçizane bir tavsiye. Benim kredi kartım olmasına rağmen alışverişlerimde encardı kullanıyorum. Çünkü kredi kartı anında çekmiyor yurt dışı işlemlerini provizyona alıyor ve 1 hafta sonra 3 lira 5 lira mebla büyükse 20 liraya kadar fazla çektiği oluyor. Bu yüzden encard gerçekten harika, al gülüm ver gülüm misali.

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Encardı birçok yere paypal dahil tanımlayarak kullanmanız mümkün, steam playstore vs. gibi sitelerde de. Size kredi kartı vermiyorlar benimkisi naçizane bir tavsiye. Benim kredi kartım olmasına rağmen alışverişlerimde encardı kullanıyorum. Çünkü kredi kartı anında çekmiyor yurt dışı işlemlerini provizyona alıyor ve 1 hafta sonra 3 lira 5 lira mebla büyükse 20 liraya kadar fazla çektiği oluyor. Bu yüzden encard gerçekten harika, al gülüm ver gülüm misali.
iyi bir alternatif gibi duruyor. Bakalım bi süre bunla devam edelim bakalım pp kart da iyi gibi TC vb bilgilerine kayıt oluyorsun para çekmede var

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
https://filopi.com üzerinden 15 TL ödeyerek alabilirsiniz, mobil ödeme, ininal, kredi kartı mevcut.

MissyCatt MissyCatt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ayni sorun bende Aliexpres de basima geldi urun 15 dolar benim ininal da 15,50 dolar var. Bende cildiriyordum ustune 5dolar fazla para koydum ve oldu sende o sınırı biraz genisletmek icin 5-10 tl koy ininal a

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al