freelance iş ilanları

Pes 2014 Geliyor..!

12 Mesajlar 3.082 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Spor Spor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar öncelikle konuyu gerçekten ciddiye alıp görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. İnanın diğer webmaster forumlarında da aynı şekilde konu açıyorum ama yüzüne dahi bakılmıyor. Diğer bi husus madem ki konu sahibi benim: ) bende görüşümü belirteyim. Her iki oyunda şu an bilgisayarda yüklü. Gerçekçilik bakımından Fifa daha gerçekçi. Ama opsiyonel seçenekler baz alınırsa pes serisi daha özellikli. İçerisinde kariyer turnuva managerlik vs alternatif oldukça çok. Ama Fifa her zaman bir adım daha önde bu kulvarda.

Olabilir bizim ülkemizde Pes serisi daha çok tutuluyordur hatta Fifa hiç oynanmıyor olabilir ama bu demek değildir ki Fifa kötü. Dünya pazarına genelleme yaparsak Fifa çok çok ileride.

wmaraci
reklam

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

Spor adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar öncelikle konuyu gerçekten ciddiye alıp görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. İnanın diğer webmaster forumlarında da aynı şekilde konu açıyorum ama yüzüne dahi bakılmıyor. Diğer bi husus madem ki konu sahibi benim: ) bende görüşümü belirteyim. Her iki oyunda şu an bilgisayarda yüklü. Gerçekçilik bakımından Fifa daha gerçekçi. Ama opsiyonel seçenekler baz alınırsa pes serisi daha özellikli. İçerisinde kariyer turnuva managerlik vs alternatif oldukça çok. Ama Fifa her zaman bir adım daha önde bu kulvarda.

Olabilir bizim ülkemizde Pes serisi daha çok tutuluyordur hatta Fifa hiç oynanmıyor olabilir ama bu demek değildir ki Fifa kötü. Dünya pazarına genelleme yaparsak Fifa çok çok ileride.

Haklısınız.

Ek Olarak:

Spor adlı üyeden alıntı

Haklısınız.
Spor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al