wmaraci reklam

Rust FPS Sorunu

6 Mesajlar 1.736 Okunma
wmaraci reklam

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)
Rust ı yeni satın aldım, "almaz olaydım" dedirtti oyun. Böyle bir fps sorunu yok. Lütfen bi yardımcı olun.

Lenovo z580 cihazım SSD var. 4 GB ram ve Nvidia GT630M 2GB(sanırım 128 bit) ekran kartı var. Bu özelliklere sahip bilgisayarlarda ya da daha dusuk özelliklerde oynayan youtuberlar gördüm fpsleri en kötü 40 civarı iyi ayarlarda. Ben en düşük ayarlarda herşey sıfırken 10 fps en yuksekteyken 8 fps le falan oynuyorum lanet oyunu.

Lol en yuksek ayarlarda 120 fps in altına düşmezken Rust ın şu trileri delirtiyor beni.

Nvidia menüsünden yüksek performans seçtim. Geforce expirince den optimize desteği yok oyunu buluyor ama elle yapın diyor. Çok arastırdım denemediğim yol kaldımı bilmem ama varsa soyleyin lütfen.

wmaraci
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
İade edin hocam Steamdan aldıysanız.

cagdaskorkmaz.com.tr

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
oyunu almanız sizin suçunuz yıllardır erken erişimde kalan optimizasyon olarak sıkıntı çeken bir oyundan ne bekliyordunuz ? onu geçtim sisteminiz 2016 şartlarına göre düşük, steamden aldıysanız belli şartlar doğrultusunda iade edin yok oynıcam diyorsanız sistem yenileyin

• Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

İade edin hocam Steamdan aldıysanız.

darkthepro adlı üyeden alıntı

oyunu almanız sizin suçunuz yıllardır erken erişimde kalan optimizasyon olarak sıkıntı çeken bir oyundan ne bekliyordunuz ? onu geçtim sisteminiz 2016 şartlarına göre düşük, steamden aldıysanız belli şartlar doğrultusunda iade edin yok oynıcam diyorsanız sistem yenileyin

Malesef iade şartlarına uygun değilim. Sorunlar oldugunu bilmiyordum şu an parası da önemli değil ama internette daha düşük özelliklerde çok daha iyi sonuc alanlar var. Bu benim için yazılımsal bir sorun anlamına geliyor. Bir ayar veya herhangi bir şey.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
Sisteminiz yetersin, şuan benim kullandığım masaüstüde aynı durumda, vasat bir sistem. H1Z1 i bile doğru düzgün oynayamıyorum. Allah izin verirse askerden sonra güzel bir sistem dizeceğim.

• Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)
umittopcan sistemim yetersiz gornuyor olabilir bende çok iyi oynanmayacagını biliyordum alırken ama arkadas grubu olarak indirdik hemen hemen yarı yarıya bir sistemi olan arkadasım cok daha iyi bir fps alıyor. Sorun bu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al