wmaraci reklam

Türkiye neden Rocket League'te oynamıyor

7 Mesajlar 1.067 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

joyned joyned WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Biliyorsunuz ki, ki bilmiyorsunuz ama ben bildiğinizi varsayıyorum Rocket League en sevdiğim oyun ve her sene 1 2 aylık kurup boş zamanlarımda oynarım fazla zamanımı almasın diye erken silerim ama her indirdiğim zaman dünya turnuvası vakti gelir ve ben hiç Türkiyeyi göremedim ve bu beni üzer çünkü Rocket League gerçekten güzel bir oyun ve bu kadar gamer olmasına rağmen lig yapan kimse yoktur.

Dert değil ama bu kadar gamer'ın olup rocket league turnavsına katılım olmaması ben gerçekten bir gamer olsaydım sadece bu oyunu oynardım ve Türkiyede turnuva ekibi kurardım gamer forumu falan üyeliğiniz varsa konu açabilirsiniz.

Dip not insanları bu yöne çekmek istemiyorum sadece gerçek gamer olup bırakmayacaklar için yazıyorum yani gidip işinizi gücünüzü bırakıp bu oyunu oynamayın yada işiniz yok diye bunun takımını kurmayın sadece gerçek gamerlara öneri ve ülkemiz içinde iyi bir tanıtım olsun diye yayınlıyorum yılda bir kere oynuyorsanız dahi gamer olmanızı önermem sonucunda başarınız olsada.

Ama ülkemizinde için olmasını çok istiyorum yok mu ekibi olupta turnavaya katılacak.

Türkiyeyi orada görmek benim için bir hayal niteliği taşır bayrağımızı o arabaların üstünde görmek beni mutlu edecek.

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Overwatch
Apex legends
Rainbow six siege
Paladins
Warframe
Dota
Vs.. gibi oyunlar dururken oynamamaları normal değil mi? Rocket degisik bir oyun herkesin ilgisini cekmez. Ben de hic oynamadim

• Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Overwatch
Apex legends
Rainbow six siege
Paladins
Warframe
Dota
Vs.. gibi oyunlar dururken oynamamaları normal değil mi? Rocket degisik bir oyun herkesin ilgisini cekmez. Ben de hic oynamadim

Oyun savaştan ibaret değildir savaş olacaksada fourtnite ve bir oyun için gerekli olan Adventure, Fun, Excitement... Bunların hepsi roket ligte var.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
:) Twitch e girin izlenme oranlarina bakin rocket 50 60. Sirada falandir. Online oyunlarda dinamikler ve mekanikler cok onemlidir. Genele hitap etmiyor o oyun. Kendine has bir kitlesi olusur hepsi bu. Daha fazla ilerleyemez. Bakin mesela apex'e 2 3 ayda nerelere geldi oyun. Bu arada yukarida yazdigim oyunlar savastan ibaret değil :) oynamamissiniz belli ki. Fornite cocuk oyunu %70ini cocuklar olusturuyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Kill sayın oyun başına 10 olmalı çocuk oyunu dediğine göre benim vaktim olsaydı ki iyiki yok fornite'ı bırakmazdım eğlenceli oyun hiç bir işim olmasaydı ahirette olmasaydı bu oyunun üstünde yatıp kalkardım ama insanın yaşama ayak uydurabilmesi için çalışması gerekiyor yoksa güzel oyune en azından ben seviyorum ve oldukça eğlenceli tarafı inşa yapıyorsun ne kadar hızlı inşa yapabilirsen o kadar korunabilirsin fırtına ve oyunda toplamda 100 kişi ve son kalan kazanıyor anlatması bile bir heycanlı.

(örnek almayın oyunlar sizi hayattan koparabilir).

vardarli24 vardarli24 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyun Tasarımı
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad G** V**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 5 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
İndirdim oynamaya çalıştım inanın sarmadı :) Sanırım ülke genelinde de böyle oldu
joyned

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Tekli girin hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al