wmaraci reklam

Cinema 4D Speed art LIFE

31 Mesajlar 3.593 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Gene muhteşem bir şey kick starter a yeni tasarım için bilgisayar vs adi altında bağış talep edin nelere bağış yaptıklarını görseniz şaşarsiniz bence bağış toplarsiniz rahat el işi yapmak için 1000 dolar bağış toplamış adam 1 günde :D

wmaraci
reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
Hocam harika bir çalışma olmuş ancak sormak istediğim bir konu var. Bu videonun render'ini ne kadar sürede aldınız? Ben bir önceki laptopumla 32 saniyelik çekimi 3dmax'ta 12 saatte render etmiştim 2 yıl önce. Üstelik 2 seferde hata verdiği için baştan almıştım renderi.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

BlueDesign BlueDesign Alper Süzgün Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 1 / 148
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim hepinize şimdi cevaplama fırsatı bulabildim anca. @Kerimptk hocam 20 dakika civarı sürdü render'ı 12 saat gerçekten çok uzun bir zaman render için. Pc sisteminiz düşükse o yüzden geç render almıştır.
kerimptk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam zula adlı oyunun yapımcılarına sizden bahsettim yetenekli biri dedim bizimle iletişim kursun dediler ama diğer mesaja geri dönüş yapmadılar. Google a zula oyun yazarsanız çıkar kendiniz bi başvurun derim. Yeteneğiniz heba olmasın.

Bu arada alıntı yaparak cevaplarsaniz cevapladiğiniz zaman mesajları haberimiz olur. Alıntı butonuna basın gayet kolay. Toplu alıntı içinse alıntı butonunun yanindaki alıntı yapacağınız bütün mesajlara basın + butonuyla sonra her hangi seçtiğiniz bir mesajdaki alıntı butonuna basın cevaplayin haberimiz olsun

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

BlueDesign adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hepinize şimdi cevaplama fırsatı bulabildim anca. @Kerimptk hocam 20 dakika civarı sürdü render'ı 12 saat gerçekten çok uzun bir zaman render için. Pc sisteminiz düşükse o yüzden geç render almıştır.

Aslında zamanına göre düşük değildi ancak yinede çok uzun sürdü. Teşekkür ediyorum yanıt için.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Adam yapmış kardeşim =)

Ek Olarak:

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Hocam zula adlı oyunun yapımcılarına sizden bahsettim yetenekli biri dedim bizimle iletişim kursun dediler ama diğer mesaja geri dönüş yapmadılar. Google a zula oyun yazarsanız çıkar kendiniz bi başvurun derim. Yeteneğiniz heba olmasın.

Bu arada alıntı yaparak cevaplarsaniz cevapladiğiniz zaman mesajları haberimiz olur. Alıntı butonuna basın gayet kolay. Toplu alıntı içinse alıntı butonunun yanindaki alıntı yapacağınız bütün mesajlara basın + butonuyla sonra her hangi seçtiğiniz bir mesajdaki alıntı butonuna basın cevaplayin haberimiz olsun

Zula Online hala piyasaya çıkmadı demi =) Sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım =)

Kuva-i Kafsinkaf

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Adam yapmış kardeşim =)

Ek Olarak:

Zula Online hala piyasaya çıkmadı demi =) Sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım =)

Bende bekliyorum bu arkadaşı buradan gördüm çok yetenekli boşa gitmesin madem türkler oyun yapıyor bende önereyim dedim adamlara varsa boyle tanıdıklarınız bize yonlendirin dediler

BlueDesign BlueDesign Alper Süzgün Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 1 / 148
  • Ticaret 0, (%0)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hocam ilgin desteğin için ben araştırmaya başladım onları bakalım iletişime geçebilecekmiyim :)

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

BlueDesign adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hocam ilgin desteğin için ben araştırmaya başladım onları bakalım iletişime geçebilecekmiyim :)

Valla ben dun saat 1 gibi mesaj attım 10 dk da facebooktan yanitladilar. Dün işim olmasa o zaman haber verecektim size

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)
bilerek mi yapıyon ? :D güzel çizim başarılar :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al