wmaraci reklam

Darağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe Wallpaper.

22 Mesajlar 4.877 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Rec Rec Rock Metal and Yazılım. Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Evet,arka planı karartma olayı güzel olmuş,ancak tek bir konuyla sınırlı kalma daha özgün değişik wallpaperler ortaya çıkarabilirsin.Başarılar.

wmaraci
reklam

kero3458 kero3458 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 14 / 40
  • Ticaret 2, (%100)

Rec adlı üyeden alıntı

Evet,arka planı karartma olayı güzel olmuş,ancak tek bir konuyla sınırlı kalma daha özgün değişik wallpaperler ortaya çıkarabilirsin.Başarılar.

Teşekkürler hocam bunlar bos zamanlarımda yaptıgım tasarımlardır :)

Referee Referee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 20 / 127
  • Ticaret 44, (%98)

Sinan adlı üyeden alıntı

Gereksiz mesajlar silindi. Kavganızı özel mesajdan veya başka bir yerden yapın. Konuyu kirleten uyarılmaksızın ceza alacaktır.

Bu mesajı yeni gördüm, o sebeple şimdi yanıt verebiliyorum. Kavga ws. ettiğimiz yok. Arkadaş ile gereksiz bir şakalaşma yaptık. Fakat bu mesajlarımızın silinip, tehditvari bir açıklama yapmanızı gerektirecek boyutta değildi. Kaldı ki ben gerekli açıklamamı yapıp özürümü dilemişken.

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

Referee adlı üyeden alıntı

Bu mesajı yeni gördüm, o sebeple şimdi yanıt verebiliyorum. Kavga ws. ettiğimiz yok. Arkadaş ile gereksiz bir şakalaşma yaptık. Fakat bu mesajlarımızın silinip, tehditvari bir açıklama yapmanızı gerektirecek boyutta değildi. Kaldı ki ben gerekli açıklamamı yapıp özürümü dilemişken.

Sizin gereksiz şakalaşmanızdan rahatsız olan kullanıcılar konuyu rapor ettiği için gerekli işlemi yaptık. Tehditvari bir açıklama yapmadım, direkt olarak kurallara uymadığınız takdirde ne olacağını söyledim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Referee Referee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 20 / 127
  • Ticaret 44, (%98)

Sinan adlı üyeden alıntı

Sizin gereksiz şakalaşmanızdan rahatsız olan kullanıcılar konuyu rapor ettiği için gerekli işlemi yaptık. Tehditvari bir açıklama yapmadım, direkt olarak kurallara uymadığınız takdirde ne olacağını söyledim.

Amacım tartışmak değil fakat siz benim şu anda rahatsız olup rapor edeceğim bir konuya ait mesajları silecek misiniz ? Malesef kuraldan çok kuralcı olmuşsunuz. Mesajlarımın kimseyi rahatsız ettiğini düşünmemekle beraber mesajlarıma karşın aldığım beğeniler açıkça görülmektedir. Malesef sizde bir art niyet görüyorum. Tekrar amacımın tartışmak olmadığını söylemek isterim.

• Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 14 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
Yönetici veya bu konuyu silme yetkisi olan biri varsa konuyu silsin bu kadar uzayacağını düşünmemiştim.

ukayl ukayl Angaralı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektronik Teknikeri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
10 Numara olmuş kardeş, bir fenerbahçeli olarak çok beğendim : ))

Chelt Chelt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 9 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arka plan Efektleri iyi Arka planda farklı görüntüler daha hoş durabilir. Doğa veya gökyüzü resimleri v.s

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Ama ben de GS'liyim. Ne olacak şimdi? Yani demek istediğim herkesin saygı göstereceği şeylere odaklanırsan daha iyi olur görüşündeyim. Din, ırk, mezhep, takım, grup vs. hepsi belli bir kesime hitap eden şeyler. Yanlış mıyım?

Üstüne çok gitme nasıl yapmak istiyorsa yapsın, başta ben de öyle başlamıştım. Hevesini kırma aklına ne geliyorsa yapması onun için daha faydalı olur.

Gayet basit olduğu apaçık ortada bari yazı fontunu farklı yapsaydın :) Uğraşsana bu görsel üzerinde bir kez daha. Daha değişiğini bekliyorum aynı resim üzerinden.

Selamunaleyküm.

• Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 14 / 40
  • Ticaret 2, (%100)

gokenim adlı üyeden alıntı

Üstüne çok gitme nasıl yapmak istiyorsa yapsın, başta ben de öyle başlamıştım. Hevesini kırma aklına ne geliyorsa yapması onun için daha faydalı olur.

Gayet basit olduğu apaçık ortada bari yazı fontunu farklı yapsaydın :) Uğraşsana bu görsel üzerinde bir kez daha. Daha değişiğini bekliyorum aynı resim üzerinden.

Hocam ben bu çalışma aman aman cok ugrasılmıs bir tasarım demedim sadece Fenerli kardeşlerimin kullanması için yaptım.Ayriyeten bu tarz fontlar arkaplan vb. görsellerde iyi bir görüntü veriyor o yüzden sectim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al