wmaraci reklam

Nasıl Yapabilirim?

14 Mesajlar 2.408 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

scobur scobur WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)
Merhaba instagramdan ürün satışı gerçekleştiriyorum indirim, kampanya ve ürün paylaşımları için şablonlar oluşturmak istiyorum. Mesela ürün şablonu olacak ortada bir kare kısımda ürün resmi sağ üstte fiyat sol üstte kargo gibi. Ya da direk ürün fotoğrafı üzerine şu şekilde fotoğraflar hazırlamak istiyorum. Kısacası bu tür işler için Adobe cs6 indirdim ancak nerden başlayabilirim bilmiyorum. Bu konuda yardım bekliyorum.

wmaraci
reklam

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)
scobur Burdan başlayın bence :D

Temel olarak Photosopu tanıyın sonra kafanızdaki fikri hayata geçirin. Afgan abi bu işte sana yardımcı olur. Videoalrını izlyerek birşeyler kapabilirsiniz.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLK8wbkvLOBVTaHqZBynB3JEz8kmjv0z7y
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

devrimedia devrimedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Grafiker
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar bir kaç instagramdan satış yapan profillere ücretli, sunumlar hazırlıyorum eğerki ücret ödeyerek bu işlemi yapmak isterseniz pm atabilirsiniz. Kendini yapmak isterseniz photo shop öğrenmenizi tavsiye ederim
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

carasar adlı üyeden alıntı

scobur Burdan başlayın bence :D

Temel olarak Photosopu tanıyın sonra kafanızdaki fikri hayata geçirin. Afgan abi bu işte sana yardımcı olur. Videoalrını izlyerek birşeyler kapabilirsiniz.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLK8wbkvLOBVTaHqZBynB3JEz8kmjv0z7y

Hocam cs2 üzerinde çalışıyor sanırım Afgan Rasulov. CS6 eğitimi veren tanıdığınız bir isim var mı temelden ?

devrimedia adlı üyeden alıntı

Merhabalar bir kaç instagramdan satış yapan profillere ücretli, sunumlar hazırlıyorum eğerki ücret ödeyerek bu işlemi yapmak isterseniz pm atabilirsiniz. Kendini yapmak isterseniz photo shop öğrenmenizi tavsiye ederim

İlginize teşekkürler ancak sürekli lazım olacak kendim öğrensem daha iyi olur gibi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

emreatadil emreatadil emreatadil.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Pazaryeri API Entegrasyon Uzma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 12 / 37
  • Ticaret 1, (%100)
scobur hocam Afgan cs2 kullanmıyor. CS6 kullandığı videolarda var CC kullandığı fakat çok büyük köklü değişiklikler bulunmamaktadır. En azından sizin yapmak istediğiniz şekilde görseller için yeterli olacaktır Afgan Rasulov'un temel eğitim videoları daha sonrasında geliştirmek isterseniz diğerlerine başlamanızı tavsiye ederim. Ben de photoshopu Afgan ve diğer yabancı kanallardan öğrendim.
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

Emre Atadil > Graphic Designer
emreatadil.com
blog.emreatadil.com

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam adobe illustrator kullan ve hazir iconlar kullan yada freepic tarzi sitelerden hazır şablonlar kullan. Daha kolay çalışmalar yaparsın. Bende bir ara senin gibi photosp ile uğraştım. Sonra bir taddim hem daha kolay hemde seçenek çok
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

emreatadil adlı üyeden alıntı

scobur hocam Afgan cs2 kullanmıyor. CS6 kullandığı videolarda var CC kullandığı fakat çok büyük köklü değişiklikler bulunmamaktadır. En azından sizin yapmak istediğiniz şekilde görseller için yeterli olacaktır Afgan Rasulov'un temel eğitim videoları daha sonrasında geliştirmek isterseniz diğerlerine başlamanızı tavsiye ederim. Ben de photoshopu Afgan ve diğer yabancı kanallardan öğrendim.

Evet hocam onu videoda anlatmıştı ancak cs2 ücretsiz olmuş dedi indirebileceğim yeri bulamadım adobe üzerinde :(

sofu44 adlı üyeden alıntı

Hocam adobe illustrator kullan ve hazir iconlar kullan yada freepic tarzi sitelerden hazır şablonlar kullan. Daha kolay çalışmalar yaparsın. Bende bir ara senin gibi photosp ile uğraştım. Sonra bir taddim hem daha kolay hemde seçenek çok

Hocam bu photoshop kullanımını kolaylaştıran bir program sanırım öyle mi? Hazır şekiller vs. mi var içinde?

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Hayır hocam bu tamamen farklı bir program. Bunda photosop un bir üstü sayabilirsiniz. Bunda resimlerin en uç pikseline kadar düzenleme yapabiliyorsunuz. Bu sayede mesela insanlar hazır olarak vektör ler hazırlayıp koyabiliyorlar. Sende en küçük pikseline kadar müdahale edebildigin için hazır dosya yı kendine göre istediğin şekilde düzeltebiliyorsun.
Mesela aşağıdaki bağlantıya tıkla hazır olarak oluşturulmuş yüzlerce fiyat etiketi var bunlardan lazım olanı al resminin yanina koy.
http://www.freepik.com/index.php?goto=2&searchform=1&k=Price&type=&is_selection=0&is_premium=0&color=&order=2
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

sofu44 adlı üyeden alıntı

Hayır hocam bu tamamen farklı bir program. Bunda photosop un bir üstü sayabilirsiniz. Bunda resimlerin en uç pikseline kadar düzenleme yapabiliyorsunuz. Bu sayede mesela insanlar hazır olarak vektör ler hazırlayıp koyabiliyorlar. Sende en küçük pikseline kadar müdahale edebildigin için hazır dosya yı kendine göre istediğin şekilde düzeltebiliyorsun.
Mesela aşağıdaki bağlantıya tıkla hazır olarak oluşturulmuş yüzlerce fiyat etiketi var bunlardan lazım olanı al resminin yanina koy.
http://www.freepik.com/index.php?goto=2&searchform=1&k=Price&type=&is_selection=0&is_premium=0&color=&order=2

Valla çok iyiymiş. Çok teşekkür ederim hocam. :)

ctaner ctaner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Yazar&Eğitmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 14 / 56
  • Ticaret 4, (%100)
www.canva.com kullanabiliriniz.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al