Fitness & Spor Salonu Full Responsive adlı temayı uzun zamandır yapıp satma fikri vardı aklımda ve en sonunda bunu gerçekleştirmiş oldum.

Fitness / Spor salonları için tüm ihtiyaçları karşılayacak bir tema olduğunu düşünüyorum. Ayrıca alt sayfaları olmasıyla yeniden sizin oluşturmanıza gerek kalmayacak. Ayrıca Full Responsive ( Tablet / Mobil ) uyumlu olması ve 100% W3 standartlarına uygun valid olması da cabası. Google pagespeed ve kullanıcı deneyim puanları epey yüksektir.

Eğer demoyu incelediyseniz, nerede değişiklik yapmanız gerektiğini fark edeceksiniz.

Takıldığınız yer olursa Beni Oku dosyasından destek alabilir veya benimle iletişime geçebilirsiniz.

Admin Panelinde yapacağınız değişiklikler demo sürüm olduğu için sistemi etkilemeyecektir.

Scriptin özelliklerine bakacak olursak;

• Admin Paneli Php ile kodlanmış olup yüksek güvenliklidir.

• Script Açık kaynaklıdır.

• İletişim formu doldurulduğunda yönetim panelinde girilmiş olan adrese mail gönderir.

• Toplam 6 sayfa (Anasayfa,Hakkımızda,Branş Detay Sayfası,Eğitmenler,Salonumuz ve İletişim)

• Bootstrap + Sass(SCSS) + Gulp Kullanılmıştır

• Full responsive (Mobil/Tablet Uyumlu)

• Mobilde 85% Google Pagespeed Hızı (Eklediğiniz resimlere göre değişecektir, optimize edilmiş resimler eklemelisiniz.)

• Mobilde 96% Kullanıcı Deneyimi (Eklediğiniz resimlere göre değişecektir, optimize edilmiş resimler eklemelisiniz.)

• Masaüstünde 95% Google Pagespeed Puanı (Eklediğiniz resimlere göre değişecektir, optimize edilmiş resimler eklemelisiniz.)

• 100% W3 Standartlarında Valid Kodlama

Admin Panelinin özelliklerine bakacak olursak;

• Sitenin genel ayarlarını yapabileceğiniz sayfa

• Üyelik Paketlerini ekleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve silebileceğiniz yönetim sayfası (maksimum 4 adet)

• Branş ekleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve silebileceğiniz yönetim sayfası

• Eğitmen ekleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve silebileceğiniz yönetim sayfası

• Galeri resimleri ekleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve silebileceğiniz yönetim sayfası

• Sıkça sorulan sorular ekleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve silebileceğiniz yönetim sayfası

• Yöneticiler ekleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve silebileceğiniz yönetim sayfası

• Çalışma saatlerini ekleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve silebileceğiniz yönetim sayfası

• Email abonelerini görebileceğiniz ve silebileceğiniz yönetim sayfası

• Sistem üzerinden iletişim mesajlarını görebileceğiniz ve silebileceğiniz yönetim sayfası

Ödeme Yöntemleri

• İster Garanti bankası EFT – HAVALE ile

• İster EnPara EFT – HAVALE ile ödeme yapabilirsiniz.

Neler Dahil ?

• Daha önce tecrübeniz yok ise kurulumu ücretsiz yapabilirim

• Size yollamış olduğum script dosyalarının içinde sql dosyası hazır haldedir, import ettikten sonra yönetim panelinden gerekli ayarları yapabilirsiniz.

• Açık kaynak kodlu olmasından dolayı istediğiniz güncellemeleri yapabilirsiniz.

Script'in Fiyatı 150 TL'dir