wmaraci reklam

Petshop Scripti lazim

7 Mesajlar 950 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hazirtasarimlar hazirtasarimlar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
Petshop Scripti lazim php alt yapisi ile ödeme eklentisi olacak sekilde petshop php scripti lazim

Bütce 300 veya 400 arasi

Fiyat cok dusuk olabilir ellimdeki bütce bu...

Ceptesat.com Bulunduğun çevrede, ikinci el eşyaları alıp satmak için en hızlı ve Güvenli bir yol
wmaraci
reklam

HakanKorkz HakanKorkz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Mesleğim yok
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 54 / 66
  • Ticaret 2, (%100)
hazirtasarimlar bütçe gayet iyi efendim iletişime geçerseniz pm den anlaşırsak yapabilirim sizin için

https://hakankorkmaz.site

RespectionS RespectionS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Full-Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)

HakanKorkz adlı üyeden alıntı

hazirtasarimlar bütçe gayet iyi efendim iletişime geçerseniz pm den anlaşırsak yapabilirim sizin için

300 TL Fiyata Pet Shop ürünleri satış sitesi kuracaksınız ve pos entegre edeceksiniz ödeme kanalı bu kadarda ölücülük ne diyeyim o fiyata yaptıracağınız işten pek fazla verim alamaz ve sorun yaşarsınız. hazirtasarimlar iletişim adresinizi öm ile gönderin hocam detayları görüşelim sizinle yardımcı olacağım ben size.

• Üyelik 07.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Mesleğim yok
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 54 / 66
  • Ticaret 2, (%100)
RespectionS Dostum bu senin yaptığın uygun mu ne ölücülüğü yapmışım ki ben ürünler sayfası oluşturmak sanal pos entegresi için 2 bin tl fiyat mı verelim hazirtasarimlar beyfendi bu bütçe aralığın da iş olur mu diye sordum uygun olabileceğini belirtim hem serbest piyasa ekonomisi diye bir şey vardır isteyen istediği teklifi verebilir kabul edilip edilemesi arada ki anlaşmaya bağlıdır..
hazirtasarimlar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)

HakanKorkz adlı üyeden alıntı

RespectionS Dostum bu senin yaptığın uygun mu ne ölücülüğü yapmışım ki ben ürünler sayfası oluşturmak sanal pos entegresi için 2 bin tl fiyat mı verelim hazirtasarimlar beyfendi bu bütçe aralığın da iş olur mu diye sordum uygun olabileceğini belirtim hem serbest piyasa ekonomisi diye bir şey vardır isteyen istediği teklifi verebilir kabul edilip edilemesi arada ki anlaşmaya bağlıdır..

Evet serbest piyasa ekonomisi var ama 100 TL'ye Telefon'da var 16000 TL iPhone XS Max'da var. ;)
EYA HakanKorkz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Mesleğim yok
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 54 / 66
  • Ticaret 2, (%100)
RespectionS evet var ama onu alabilecek ekonomik bütçe de var alım gücü de var hem 100 tl diye küçümsenilen telefon o x max dediğiniz telefon dan kat kat daha sağlam ve uzun ömmürlü bir telefon olabilir nokia 3310 lar gibi
hazirtasarimlar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)
Ek olarak site;

(Hakkımızda, Gizlilik Politikası, Kullanım Şartları, Üye Ol, Alışveriş Sepeti, Yönetim Paneli, Üye Girişi, Kullanıcı Arayüzü (3 - 5 sayfa), Mağaza Ürün Listesi, Mağaza Ürün Detayları, Satın Alma Formu)

Bu yalnızca bakıldığında arkadaşın istedikleri belli bile değil daha basit demiş ama ona göre basitte olabilir.

Toplam ortalama : 18 - 20 Sayfa arası olacak bu yazılım.
Toplam tasarım çizimi : Anasayfa, Ürün Sayfası , Ürün Listesi , Normal Sayfa, Kullanıcı Arayüzü
Ortalama bir sayfaya harcanacak zaman : 30 dk ile 1 saat arası. (30 * 1 = 75 TL 60 * 1 = 150 TL)

Gereken templatelerin hazırlanması ve PSD TO HTML : 2 Saat 100 TL (1 Saati 50 TL)
Tüm sistemin kodlamaya dökülmesi için harcanan zaman : 9 Saat (18 * 75 = 1350 TL)
Tüm sistemin tasarıma dökülmesi için harcanan zaman : 4 Saat (4 * 50 = 200 TL)

Toplam yazılımın bize geldiği tutar : 1.650 TL

Bak bunun içerisine yönetim paneli tasarımı deyip, panel kodlaması deyip onu bunu şunu hiç bir şeyi katmadan söylüyorum bu fiyat çıkıyor sen ne anlatıyorsun burda serbest piyasa ekonomisiymiş :)

Şimdi kardeş içerisine sanal posu dahil etmiyorum bile sen bu kadar emeği o paraya yapıyorsan bu senin bileceğin iş ben orasını bilemem ama işin aslı budur buda en düşük maliyetlerdir. Bu işleri bu kadar düşük bütçelere yaptırabileceğini sanan arkadaşların aklında bulunsun diye örnek bir tablo oluşturdum isteğe ve arzulara göre çok değişiklik gösterir bu veriler.
EYA HakanKorkz behelit

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al