Themeforest'dan bir tema aldım. Bu tema detayında yapılması gereken tema php dosyalarıyla yapısıyla alakalı ufak bir işlem var.
İşinde uzman wordpress ve php den anlayan bir kaç çalışma arkadaşı arıyoruz bu işi yaptıktan sonra devamlı çalışmalarımız olacaktır.
Dışarıdan bize destek olabilecek takım arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

Skype ya da telefondan iletişim kurarsanız sevinirim.

Tema detaylarını ve yapılması gereken detayları yazıyorum.
Yardımcı olabilecek arkadaşların dönüş yapmasını bekliyorum.

Detaylar:
Herhangi bir otele girdiginizde Oda secimi yapip rezervasyon asamasina geldiginizde hesaplamayi goreceksiniz
Kisi basi 1 kisi sectiginizde ornegin 100tl ise 2 kisi sectiginizde 200 oluyor. Turizmde bu bu sekilde ilerlemiyor.
Şöyle bir örnek vermek istiyorum:
Herhangi bir otel de oda seçimini yaptığı zaman, 1 kişi konaklar ise 100tl aynı odada 2. kişi %50 indirimli oluyor 3. kişi %30 indirimli oluyor.

1. kişi: 100tl.
2. kişi: 50tl.
3. kişi: 30tl.

Toplam fiyat 180tl gibi.

Her otelde indirim fiyatları farklı farklıdır.
Bu temada wp admin de tek kişi fiyatı girdiğimiz yere 2. 3. kişi fiyat yazacağımız yer olsa işimiz çözülüyor. Yüzde hesaplaması falan istemiyoruz. Olay aslında çok basit.

Ayrıca çocuk seçiminde de aynı işlem yapılacak sadece ek olarak çocuk sayısı seçenekleri bölümü çocuk yaşları hesaplamasıda yapılacak,
aşağıdaki örnek satış tablosundanda göreceğiniz gibi çocuk yaşları 0-11,99 yaş aralığı ve 02-11,99 yaş aralığı şekli ile

Örnek Satış Şekli;

1 Adult + 1 chd ( 0-11,99 )
1 Adult + 2 chd (0-11,99 ) (2-11,99)
2 adult + 1 chd (0-11,99)
2 adult + 2 chd ( 0-11,99 ) (2-11,99 )