wmaraci reklam

Php Makinesi Ayağınıza Geldi!!!

62 Mesajlar 15.869 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

instamedyam instamedyam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek socialmedia&digitalmarketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 5 / 19
  • Ticaret 11, (%100)

ClkOfis adlı üyeden alıntı

Arkadaş haklıdır bi lafım yok.
iki tarafta kendince haklı.
belki onun haklı olduğu kısımlar ağır basıyor olabilir.
fakat çalıştığı kişi eski ortağım olur.
ben eski ortağımla görüştüm kişinin haklı olduğunu fakat elinden birşey gelmediğini belirtti.

eski ortağımın savunması şu şekildedir;
-işin uzama sebebi trafik kazası ve arkasından gelen zorunlu ameliyatla birlikte 1 ay yatmış olmam
-anlaşılan iş 2. haftada teslim edilmiştir üzerine gelen revizeler ve ekstra istekler bitmemiştir.
-anlaşılan işin üzerine eklenen iş , işin kendisinden 5 kat fazla
-anlaştığımız miktarın tam 2 katı alınan miktarın 4 katı geri ödeme ile bir başkasının devam etmesini teklif ettiğimde bana anlaşılan fiyatın yaklaşık 10 katı fiyat istendiğini belirtti ve bu rakamları talep etti .

Bari sen aynı ahlak düzeyinde olma eski ortağın gibi

Eğer farklı kişiysen gerçekleri gör benden whatsapp kayıtlarını iste oku eski ortağının neler yaptığını kendi gözlerinle gör kim doğru söylüyor açık herşey delillerimle mevcut.

demekki sende onunla aynı iş ahlakına sahipsinki yalancının şahidi şıracı masalı... Yazık çok yazık sizlere...

Sizlere çok eksik ve yarım anlatmış anlaşılan şikayet konuma göz atabilirsiniz.Gerçek ve doğruyu burdanda öğrenip ve görebilirsiniz.

https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/1haftada-teslim-ederim-dedigi-isi-3-ayda-teslim-edemedigi-602197.html#post3398990

wmaraci
reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

ClkOfis adlı üyeden alıntı

Arkadaş haklıdır bi lafım yok.
iki tarafta kendince haklı.
belki onun haklı olduğu kısımlar ağır basıyor olabilir.
fakat çalıştığı kişi eski ortağım olur.
ben eski ortağımla görüştüm kişinin haklı olduğunu fakat elinden birşey gelmediğini belirtti.

eski ortağımın savunması şu şekildedir;
-işin uzama sebebi trafik kazası ve arkasından gelen zorunlu ameliyatla birlikte 1 ay yatmış olmam
-anlaşılan iş 2. haftada teslim edilmiştir üzerine gelen revizeler ve ekstra istekler bitmemiştir.
-anlaşılan işin üzerine eklenen iş , işin kendisinden 5 kat fazla
-anlaştığımız miktarın tam 2 katı alınan miktarın 4 katı geri ödeme ile bir başkasının devam etmesini teklif ettiğimde bana anlaşılan fiyatın yaklaşık 10 katı fiyat istendiğini belirtti ve bu rakamları talep etti .

Yeni ortak; sen eski ortağa iletirsin çünkü şu an onun hesabından cevap veriyorsun. Ve birden yeni ortak diye çıktın ortaya. Madem öyle; mağduriyetleri gidermek senin işin artık.

Müşteri haklıdır diyorsun ve kendini haklı olarak göstermeye çalışıyorsun.

Bu nasıl bir zihniyettir?

İşi aldın mı? Aldın. Eski ortak da olsa sen yeni ortak olarak sorumlusun maalesef.

Teslim tarihi verdin mi? Verdin.

Fiyat konusunda sana fazlası ile ödeme yapılacağı söylendi mi? Söylendi.

İşin kalan kısmını bitiremedin ve resmen bahaneler ile işi sen uzattın! bu kadar net. Bir de utanmadan şu kadar fiyata anlaştık diyorsun ama çok iyi biliyorsun ki fazlasını alamasan ( ki öyle bir ihtimal yok, müşterimi çok iyi tanıyorum ) bile benden alırdın, bu yüzden asla bu bahaneye sığınma.

İşin başlarında whatsapp da beni dahil ederek yapılan işleri kontrol etmem istenildi müşteri tarafından. Peki siz ne yaptınız? Sadece söz ile şu kaldı bu kaldı vs dediniz o kadar. Ha 2-3 link verdiniz ona bir lafım yok.

Yahu kanser oldum resmen sizin yüzünüzden. İş almıyorum 2 aydır. Ne heves kaldı ne bir şey. Siz daha neyin haklı tarafındasınız ha?

Ortağına sorarsın, bir kere olsun baskı yapmışmıyım ona? Neden? Güvendik ve işi teslim edeceğine inandım. Dedik insanlık halidir, bir kaç aksilik yaşanır sağlıktır vs.

Ama siz resmen çocuk oyuncağına çevirdiniz maalesef.

Yeni ortak; ya işi bitir ve teslim et ya da alınan ödemeyi geri iade et.

Ha bu arada, sakın engellediğiniz whatsapp üzerinden ulaşmaya kalkmayın bana. Aman diyeyim..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al