wmaraci reklam

Php Script Geliştirme İşi Yaptırmak İstiyorum (Anlaşırsak devamlı iş)

10 Mesajlar 1.568 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Merhaba. Daha önce burada bir çok iş yaptırdım ve çoğu kez mağdur oldum. Yine ilk işte usta! işi yarım bıraktı. Artık temiz bir şekilde işimi bitirtmek istiyorum. Scriptin tasarımı tamamlandı temel işlevleri de bitti. Sosyal paylaşım amaçlı yaptırdığım bir scriptti. Şuan çalışıyor fakat ufak tefek eksikleri var. Detaylı şekilde bu eksikleri not ettim. 10 kalem iş var. Öncelikli olarak buları tamamlayacağız. Sonra usta ile anlaşırsak aylık belli bir ücret ile devamlı geliştirme yapacağız.
Şartlarım:
Beni işin her aşamasında haber edecek
İşini verdiği tarihte bitirecek.
Ticaret puanı yüksek olacak.

Fiyat konusunda her türlü fiyatı veren var. O yÜzden bana fiyat sormayın. Teklifinizi verin. Eğer param yeterse yaptıracağım inşallah. Her yerde dolandırılmaktan çok param kalmadı :)
Site adresi www.tababet.academy girip ne olduğuna bakabilirsiniz.
İş detayları için görsel hazırladım. Bazı işler bitti. Kontrol edince göreceğiz zaten.
Fiyat ve süre bildirirseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam scriptte suan birsey yapilmamus sadece yuzde 7lik kisim bitmis anlasilan hazir yazilim uzerinden gitseydiniz keske cunku sosyal paylasim scripti cunku cok tutar benim is tecrubeme dayanarak soyluyorum minumum 1500 tl gibi fiyatlarla olur bu is

NovaCoding NovaCoding Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 2 / 25
  • Ticaret 6, (%83)
750tlye halledebilirim

Flawless Flawless Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 22 / 87
  • Ticaret 7, (%100)
Pm gonderildi

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Snews adlı üyeden alıntı

Hocam scriptte suan birsey yapilmamus sadece yuzde 7lik kisim bitmis anlasilan hazir yazilim uzerinden gitseydiniz keske cunku sosyal paylasim scripti cunku cok tutar benim is tecrubeme dayanarak soyluyorum minumum 1500 tl gibi fiyatlarla olur bu is

Hocam hangi kıstaslar üzerinden yüzde 7lik dediniz anlayamadım. Arkadaş ekleniyor. Yorum yapılıyor. Üyelik açılıyor. Paylaşım yapılıyor. Beğeni yapılıyor. Bunlar bu işin omurgası. Benim isteklerimden çoğu olmasa da olur tarzında. Hazır yazılımlar bir arıza acınca anlayamıyoruz sebebini bu yüzden sıfırdan başladık. Bu adi herifler işi yarım bırakmasalardı iyiydi de nasip artık.

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Ticaret puanı düşük arkadaşlara işi veremem malesef. Bu forumda bir iki kere değil defalarca dolandırıldım. Sorun sizde değil bende yani.

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Hocam hangi kıstaslar üzerinden yüzde 7lik dediniz anlayamadım. Arkadaş ekleniyor. Yorum yapılıyor. Üyelik açılıyor. Paylaşım yapılıyor. Beğeni yapılıyor. Bunlar bu işin omurgası. Benim isteklerimden çoğu olmasa da olur tarzında. Hazır yazılımlar bir arıza acınca anlayamıyoruz sebebini bu yüzden sıfırdan başladık. Bu adi herifler işi yarım bırakmasalardı iyiydi de nasip artık.

Hocam omurgasi bitmis dediginizin daha yeni admin paneli eklenip duzenlencek ve admine ve anasayfada eklemeler olucak mesala gecen bir musterimin sosyal paylasim scripti secmesine yardimci oldum ve bir kac ekleme yaptim guzel oldu suan bir ile uygun sadece ozel yapildi onun icin omurgalar catlak olunca sistemde hareket edemez felc olur bilirsiniz simdi bu yazilim isini aldik desek yapan kodlari yuzde 50 daginik calismistir ic icedir cogu kod ve onlari cozene kadar bir iki gun oyle gecer toplanacak bide bir iki gun oyle ve sonra istekleriniz yapilabilir onun icin doktor gibi dusunun kirilmis omurgayi yamuk kaynamasin ve kemikleri birseyi batmasin diye kirip tekrar sabitliyorlar ameliyati oyle ediyorlar onun icin yuzde 7lik dedim hocam
kendoka

kişi bu mesajı beğendi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Ticaret puanı düşük arkadaşlara işi veremem malesef. Bu forumda bir iki kere değil defalarca dolandırıldım. Sorun sizde değil bende yani.

hocam bence ticaret puanına bakma ;)
mesleğine eğitimine ve donanımına bak insanlarda birde ucuz etin yahnisi olaylarına girme tanımam ama bir arkadaş meslek kısmında yazılım mühendisi yazmış senin işinde yazılım işi ve tecrübe işi.

dolandırılma olaylarına karşı kişi ile fazla yazışma işi anlat yapsın teslim al parasını öde genel hata çok fazla ahbap olunuyor ve haliyle karşılıklı dolandırılma mevzuları çıkıyor

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

NovaCoding adlı üyeden alıntı

750tlye halledebilirim

hocam script kodlama ve geliştirme olaylarında nasılsın ?tecrüben ne durumda aktif olarak çalışıyor musun
varsa referans ve biraz tanıtıcı bir pm atar mısın ? proje işi yapabiliriz

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

hocam bence ticaret puanına bakma ;)
mesleğine eğitimine ve donanımına bak insanlarda birde ucuz etin yahnisi olaylarına girme tanımam ama bir arkadaş meslek kısmında yazılım mühendisi yazmış senin işinde yazılım işi ve tecrübe işi.

dolandırılma olaylarına karşı kişi ile fazla yazışma işi anlat yapsın teslim al parasını öde genel hata çok fazla ahbap olunuyor ve haliyle karşılıklı dolandırılma mevzuları çıkıyor

Ticaret puanı düşük birisi çok kolay bir şekilde bu hesabını kapatıp baska bir sahte hesap açıp tekrar **************lık yapabiliyor. 50 ticaret puanı olan birisi 300 lira için onca ticari geçmişini yakmaz. Yakıyorsa da artık yapacak bir şey yok. Uzaktan bakınca kimsenin bilgisi de tecrübesi de belli olmuyor ki ustam.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al