wmaraci reklam

Php Script İlaveler Yaptırılacak - Fiyat Tekliflerinizi Bekliyorum

2 Mesajlar 543 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Öncelikle ödeme tamamen çalışır vaziyete gelip her sorun bittikten sonra iş sonrası yapılacak.. ( Süre Olarak maksimum 10 Gün )
1 - Editlenmesini istediğim script : https://codecanyon.net/item/modesy-b...stuff/22714108 ( Lisanslı olarak aldım ben ) İçeride siteyi ve demo admin panelini görüntüleyebilirsiniz. )
2 - Paraşüt entegrasyon yapılacak. Paraşütün api dökümanı bulunmaktadır. Admin panelinde bir alan ile siparişlerin göründüğü alan olabilir Günlük veya 1 Haftalık o kullanıcının tüm satışlarını faturala seçeneği ile paraşüt entegrasyon yapılacak ) Paraşüte fatura iletilecek, resmileştirecek ve kullanının sistemdeki mail adresine gönderecek. ) Özel alanları hangi durumda hangisi gideceğini vs ben ayrıntılı kodlarken bilgileri vereceğim sürekli. )
3 - Netgsm Api eklenecek. Müşteri siparişi verdiğinde kod müşteriye hem gsm numarasına hemde mail adresine gönderilecek.
4 - Gpay api, ( api dökümanı mevcut ) müşteri sipariş verdiğinde gpay önce 1 konumunda tutuyor siparişi ve gerekli gördüğünde müşteriyi arayarak onaylıyor yada onaylamıyor burada durum kodları var, ödeme onaylanıp işlem sonucu : 2 kodu gpayde bu olana kadar bizim sistemde ödemeyi onaylamayacak ve işlem yapmayacakkk. ) Netgsm api ile müşteirnin ödemesi onaylandı ise Siparişiniz onaylandı, Onaylanmadı ise onaylanmadığı çekilip gönderecek.
5 - Sistemde TC kimlik numarası istenilmiyor, üye olurken tc kimlik numarası girilecek ve girdiği ad soyad ve doğum tarihi ile e devlet üzerinden kontrol ederek müşterinin üyelik oluşturmasına sağlaycak yada izin vermeyecek, TC kimlik numarası hatalıysa tc kimlik numaranızı adınız yada doğum tarihiniz uyuşömuyor diyecek. ( Bu TC Kimlik nuamrası girmeyi panelden açıp kapatabilmem lazım panel zor olursa eğer , dbden de yapılabilir .Bana 0 yada 1 yaz demeniz yeterli. )
6 - Üye olurken doğru nuamra girdiklerini anlamak için netgsm onay sistemi kullanılacak. Eger kod girilmezse üyelik oluşturamayacak. )
7 - Türkpin sitesinin api entegrasyonu yapılacak. Yine Turkpin api dökümanı mevcut. Düzenliyeceğimiz scriptte ldijital ürün satış kısmı var ama olay şu şekilde adam dijital ürünü indiriyor ve ona bir lisans kodu tanımlayabiliyorsun, herkese tek tek havuzdan çekip lisans kodlarını gönderiyor. Ama biz burada turkpin apiyi geçerli kılacağız, ve ödeme başarılı olduğunda o kısımda ki lisans koduna bizim epin kodumuzu koyacak.
Yapılacak işlem ;
7a - Biz ürünleri eklerken duruma göre ya turkpin ile birleştireceğiz yada direk bizim stok kalacak.
7b- Biz ürünleri eklerken biz bir fiyat gireceğiz ürüne, ve o ürünün fiyatı ile karşıdaki ürün fiyatı arasında ki yüzdeliği hesaplayacak. Sistemde bunu tutacak.
7c - Cron ile stokda kaç adet ürün var ise onu sürekli güncelleyecek stogu biten ürünün satışını gerçekleştirmeyecek.. Ayrcıa Cron ile karşıdaki fiyat değişti ise bizim girdiğimiz o fiyata göre hesapladığı yüzdeyi yine ürüne fiyatı olarak hesaplıcak ilkin 100 tllik ürüne biz 105 dedik ve saatışa başlatıtk. KArsı taraf ürünün fiyatını 150 tl yaptıgımda bizde 157,5 olacak yani o aradaki farkı sürekli kontrol edecek cron.. )
7d - Sipariş vermeye geldiğinde ürün siaprişi verdiğinde ödemeyi gpayle yapıcak yaptı, sonra onay işlemleri var eğer gpayden işlem başarılı döner para geçerse, arka planda türkpinden istenilen kod alınacak, adama yukarıda belirttiğim gibi mail ve sms olarak gidecek, sonra aynı epin kodunu o bahsettiğim lisans kodu yerine epin kodu olarak ekliyecek.
8 - Kar modülü yapılacak, sonuç olarak sistede kaçtan alındığı ve kaça satıldıgı belli, turkpin apiye ürünlerin bağlanmam durumuna göre, ürün eklerken tedarik fiyatı diyebir alan eklence kve oraya tedarik fiyatını ekleyceğiz biz.

Aklınıza takılan varsa sorabilirsiniz, Fiyat tekliflerinizi bekliyorum..

Bu özellklerin mevcut olduğu başka bir scrptim var , fatura için falan bilgilere bakabileceğiz, gpay içinde aynı şekilde onada erişim verip bakabilirsiniz.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
reklam

karayel32 karayel32 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek php dev
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 33 / 48
  • Ticaret 52, (%98)
İş verildimi acaba