wmaraci reklam

Bir bot Hatası

3 Mesajlar 595 Okunma
wmaraci reklam

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba arkadaşlar bir bot yazdırmıştım ve çektiğimiz site sürekli kod değişiyor. Her seferinde botçu arkadaşa para ödememek için bunun nasıl düzeleceğini bilen arkadaşlardan yardım istiyorum. Çok iyi bir kod bilgim yok ama denileni yapacak kadar da bilgiliyimdir. Botta ki hata şudur:
İçerik başlığı alınıyor. Sayfa id si alıyor sadece içeriği çekmiyor. İçerikte genellikle resim olarak. Bunu düzenleyebilecek arkadaş var ise sevinirim. isterseniz kodları paylaşabilirim. Şimdiden teşekkürler...

wmaraci
reklam

YORci YORci yorci.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Arkaplan Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 88 / 127
  • Ticaret 21, (%100)
Siz botun yapımcısı olsaydınız ve birisi size para ödememek için böyle bir konu açsa hoşunuza gider miydi merak ediyorum, bence bu, "şu temanın warezi var mı?" sorusuyla aynı mantıkta.

Söylediklerimi yanlış anlamayın ama biraz kendinizi o adamın yerine koymanız gerekiyor, tabii ne kadara düzenlediğini bilmiyorum, fazla ücret istiyor ise bir başka arkadaşla anlaşılıp düzenlemelerde de cüzi ve her iki tarafıda üzmeyecek bir meblağ'da anlaşılabilir.
hasaaab

kişi bu mesajı beğendi.

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
Kardeşim botu kendime özel yazdırdım. 2 günün birinde de sen para harcarsan senin hoşuna gider mi acaba?

Ek Olarak: Konuştuğum bot film botu felan değildir. İçerikleri çok olan bir sitenin botunu çekmeye çalışıyorum. Arkadaş ile anlaşamamamız sadece para da değil. Normal de büyük bir şirkette çalışıyor pek yoğun olduğundan bana dönememe sebebi de var döndüğü zaman da da bana maliyetli olmuş oluyor. Düzenlenecek olan kod kısmının küçük olduğunu kestirebiliyorum fakat bilmediğim için elimi vurup daha da kötü olmasını istemiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al