wmaraci reklam
lidertakipci

Deneme Test Sınavı.PHP - İşin Ehilleri

2 Mesajlar 479 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

tunabey34 tunabey34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Teknik Uzman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Selam arkadaşlar,
Bilgisayar programcılığı Okulumun 4. Senesindeyim. Para ihtiyacım için aksattığımdan dolayı bu kadar uzadı neyse.

Proje dersimiz için 1 haftaya yakın bir sürem var. Uzun süredir kodlamadığım içinde çoğu şeyi unutmuşum şuan tekrar ediyorum konuları hızlı şekilde.

Çok kompleks olmayan bir deneme sınavı sitesi yapıcam, Yani üye ol, üye girişi, test için ders seçin, test sayfası ve sayaç dakika tutmak için. Daha sonra doğru yanlış süreyi hesaplayıp o profilin databaseine aktarıcak profilime girdiğinde girdiği test isimleri doğru yanlış ve süre sayıları yazacak.

Nasıl yapacağım hakkında taslak oluşturmaya çalışıyorum ama sonuca ulaşamadım fikri olan arkadaşlar var mı yardımcı olabilecek.

Şimdiden teşekkürler herkese.

wmaraci
reklam

Onurowich Onurowich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğrenc
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
merhabalar, laravelde hızlıca üyelik işlerini halledebilirsin. yada üye ol şeklinde hazır olan script kullanabilirsin. sonrasında teste giriş butonu koy. test süresi bitince cevapları database e otomatik post et. doğru yanlışları da database e gönderip çekersin. 1 ve 0 gibi düşün. yada puan yapabilirsin. oradan kaç doğru yanlış olduğunu hesaplayabilirsin. sınavlarım ekranında da öğrencilerin bu sonuçlarını paylaşabilirsin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al