freelance iş ilanları

function.php dosyası yardım

13 Mesajlar 1.835 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

umuterdal umuterdal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)

mert50356 adlı üyeden alıntı

Ön yargı ile vs ilgisi yok lisanslı kullandığım temanın functions dosyası bozuk dediniz bende temayı aldığınız firmadan destek almanızı söyledim. Lisanslı kullanılan bir temanın hatalı dosyasına forumlarda çözüm aramak ilginç bir yaklaşım normal olanı tema sahibi firmaya ulaşmaktır. Şuanki yaptığınız isteği gören kişilerin aklına ilk gelen şey w4rez tema kullanmaya çalıştığınız olacaktır.

üstte yazdığım yorum sanırım bu yorumunuza iyi bir cevap olmuştur.

ayrıca belirtmek istiyorum forumlarda aramak tarzı birşey söylemişsiniz. Burası webmasterların toplandığı bir forum. Başka nerede aramam gerekiyor. Yani nedir bu tutum. Uyuşturucu satıcısı muamelesi gördük iki dakikada ..

wmaraci
reklam

mert50356 mert50356 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1104
  • Beğeniler 180 / 265
  • Ticaret 26, (%100)

umuterdal adlı üyeden alıntı

üstte yazdığım yorum sanırım bu yorumunuza iyi bir cevap olmuştur.

ayrıca belirtmek istiyorum forumlarda aramak tarzı birşey söylemişsiniz. Burası webmasterların toplandığı bir forum. Başka nerede aramam gerekiyor. Yani nedir bu tutum. Uyuşturucu satıcısı muamelesi gördük iki dakikada ..

Benim mesajıma cevap olacak birşey yok yorumumu burayada kopyalıyorum hatta ben aklıma geleni söyledim böyle olur yada olmaz orasını bilemem ama yazdıklarınızı görünce herkesin aklına ilk olarak w4rez geliyor. Ayrıca zaten lisansı olan temanın warez sürümünü denemekte ilginç bir olay.

Web ile ilgili sorularınızı tabiki webmaster forumlarında arayacaksınız benim söylemeye çalıştığım şey tema lisansı tema olduğu için dosyaları şifreli bu yüzden sadece tema sahibi dosyalarda tam düzenleme yapabilir. Functions harici konularda zaten herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum profilimden diğer konulardaki mesajlarıma bakarsanız görürsünüz zaten.

Wordpress Hizmetleri | Skype: mert50356

umuterdal umuterdal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
pekala

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al