wmaraci reklam

Girişim Projem İçin İstanbul içi Yazılımcı Aranıyor!!!

14 Mesajlar 1.735 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

furkan021 furkan021 Zambak Ajans Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar. Bir girişim projem var ve istanbulda yaşayan, okuyan ve bana sürekli projemi gelistirmemde yardimci olabilecek ekip arkadaşı ariyorum. Girisime inanan ve sureklilik saglayacak bir dosta ihtiyacim var. Ogrenci arkadaslarda olabilir. Mesajlarinizi pm lerinizi acil bekliyorum. Simdiden cok tesekkur ederim.
Not: Proje saglam bir projedir. Girisim sirketi on elenmesinden gecmistir. Gelistirme yani on kulucka doneminde maas vs. Sıkıntınız olmayacak. Detayları isteyen arkadaslara özelden verebilirim. Iyi forumlar.
Bazi detaylari diger yorumlarda verdim 2.sayfada

TURKCLOUDS.COM | HOSTİNG, DOMAİN, RESELLER, SUNUCU | UYGUN FİYAT GARANTİSİ | 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ
wmaraci
reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam simdi iki adet sorum olacak.
1.soru bahsettiginiz bir ortak mi yoksa bir yazilimcimi ariyorsunuz.

2. Soru kodlari yazdigimizda eger proje tutmazsa bize kaybettigimiz zamani nasil geri saglayacaksiniz
SoftwareDeveloper Webdostum

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)

Lokasyon123 adlı üyeden alıntı

Hocam simdi iki adet sorum olacak.
1.soru bahsettiginiz bir ortak mi yoksa bir yazilimcimi ariyorsunuz.

2. Soru kodlari yazdigimizda eger proje tutmazsa bize kaybettigimiz zamani nasil geri saglayacaksiniz

Ortak degil yazilimci proje tutarsa illaki bi pay verilir ve surekli olarak calisacagiz. Ayrica yinde dedigim gibi burada bir cok sey kazsnacaksiniz arkadasliktan tutun kendinizi gelistirmek adina bir cok sey ogrenebilirsiniz.

TURKCLOUDS.COM | HOSTİNG, DOMAİN, RESELLER, SUNUCU | UYGUN FİYAT GARANTİSİ | 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
yazılımcı aradığınız yer yanlış öncelikle bütçe belirtmelisiinz ve php yazılım işleri kategorisine konuyu açmalısıınız ortak arıyorsanızda ortak arıyorum kategorisine. burası bilgi kategorisidir...
furkan021

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

UmutWare UmutWare Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ögrenci & Yazılım
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** M**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 26 / 80
  • Ticaret 3, (%100)
furkan021 ancak hocam siz proje tutarsa bir pay verilir demişsiniz tutmadığı takdirde ? bunları detaylı bir şekilde bildirir iseniz gerekli yardımı yapabiliriz. :)

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)

Lokasyon123 adlı üyeden alıntı

yazılımcı aradığınız yer yanlış öncelikle bütçe belirtmelisiinz ve php yazılım işleri kategorisine konuyu açmalısıınız ortak arıyorsanızda ortak arıyorum kategorisine. burası bilgi kategorisidir...

Bilgilendirme icin tesekkur ederim. Ortak aramiyorum yardimci ariyorum detaylari gorusmek isteyen bana pm atsin demisim ayni zamanda ciddi iseniz lutfen pm atin yorumlsrdan sormaniza gerek yok. Ilginiz icin tesekkur ederim.

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
Her detayi herkese veremem. Ciddi dusunen ve girisimcilige inanan kisiler yazarsa sevinirim. Girisimcilik risktir sonucta. Ancak bisey kaybetmezsiniz. Her zaman icin girisimcilik insanlara arti dger katar.

SoftwareDeveloper SoftwareDeveloper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 4 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Sanırım daha önce hiç bir girişim projesinde bulunmadınız.

Ben daha önce aktif olarak içinde bulunduğum için birkaç şey söyleyebilirim. Geçen sene koç incubationdaydık bazı tecrübelerim oldu.

Bir kere projenin kurucu ortaklarından olmayan, dışarıdan çağırılan kişilere ya maaş vereceksiniz ya da şirketinizden hisse vereceksiniz.

Aksi taktirde kimse zamanını emeğini bir başkasının hayali için heba etmez.

Ayrıca aradığınız yazılımcı ile ilgili teknik anlamda ne tür yeterlilikler arıyorsunuz? Tecrübeli bir yazılımcıyı zaten ücret vermeden çalıştıramazsınız.
furkan021 berkangndz

kişi bu mesajı beğendi.

php, java, python - django, nodejs, vuejs, reactjs, angularjs, c# asp.net mvc...

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
Arkadaşlar bilgilerimi güncelledim. Fikir ortağı olduğum için prosedürü yeni öğrendim. Eğer ki bu girişimde web yazılımcı olarak görev almak isterseniz bana pm atarak detayları öğrenebilirsiniz.

JumperTech JumperTech Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)
Sen paradan bahset. :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al