wmaraci reklam

Hata Kodu Alıyorum

7 Mesajlar 801 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

farkliolmalibazen farkliolmalibazen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Veritabanı bağlantısı eminim isimler ve şifreler olarak dogru ama siteye geçip etkisine baktığımda script için aldığım tepki sadece bu hata kodu bi bakın lütfen anlayan çıkacakmı bi yardım bir yerde bir hatam var ama nerede acaba kısa link desteği hatası falan olabilirmi.

(DBHOST,$DBUSER, $DBPASSWORD, $DBNAME) PConnect; @mysql_query("SET NAMES 'UTF8'"); config $sql = "SELECT*"; $rsc = $conn->($sql); if($rsc){while(!${ $alan rsc->EOF) = [$alan] rsc $['ayar']>alanlar; $config = $ _ istek ($['dil']-['value']>alanlar; STemplate:: ($alan, strip_mq_gpc (config$[$alan]))}} ata; @$rsc->MoveNext (;! rsc= "") (_istek $['dil']) {=_istek ($['Dil'] = = "İngilizce") [dil]} {("dil") SESSİON_REGİSTER; $_SESSİON = "İngilizce"; elseif = if ($_SESSİON[dil]}} {("dil") SESSİON_REGİSTER; $_SESSİON = "İspanyol"; "İspanyolca" ["dil'] == "") { SESSİON_REGİSTER("dil"); $_SESSİON[Dil] = "İngilizce"; } if ($_SESSİON['Dil'] == "İngilizce") { include("lang/english.php"); } elseif ($_SESSİON['dil'] == "İspanyol") { include("lang/spanish.php"); } else { include("lang/english.php"); } for ($i=0; $i30 24 60 60()+***)} ($sql); ('slrememberme', gzcompress(seri hale getirmek(dizi (_SESSİON$[USERNAME], $anahtar))) setcookie, 9, zaman yürütmek; { strlen($username) > 0) ıf ({ global $conn işlevi destroy_slrememberme($username); username='BURADA $sql="update üyeleri remember_me_time=NULL, remember_me_key=NULL set".($username) mysql_real_escape_string."'"; ($sql); } 3600 ("slrememberme", "", time ()); } setcookie ($conn->Yürüt!['slrememberme']) ($_COOKIE isset["USERNAME"]) ($_SESSİON && isset { $sql="update üyeleri remember_me_time<'NEREDE remember_me_time=NULL ve remember_me_key=NULL set".ben date('Y-m-d H:: s("Y")))'("m) (0, 0, 0, tarih"yerel -1, date("d"), date."'"; $conn->çalıştırma tuşu sql ($); list($username, $) = kullanıcı adı='NEREDE üyelerinden(gzuncompress (['slrememberme']))) ($_COOKIE stripslashes; if (strlen($anahtar)) ($username) > 0 && strlen > 0 @unserialize { $sql="SELECT*".($username) mysql_real_escape_string."' ve remember_me_key='$anahtar'"; $rs$conn->{hata $="Geçersiz Kullanıcı adı/Anahtar 1 ()<) ($sql); if($rs->recordcount yürütme=."; } hesabınız şu anda etkin değil {hata$= "."=="Pasif" ['account_status']) ($rs->fields F1 tuşuna basın; } if($hata=="") [kullanıcı KİMLİĞİ] {("kullanıcı KİMLİĞİ") SESSİON_REGİSTER;$_SESSİON=$rs->fields[>=[KULLANICI adı] _SESSİON$rs ['email']>alanlar; ("USERNAME") SESSİON_REGİSTER;$a=[DOĞRULANDI] _SESSİON=['doğrulanmış']}>alanlar; create_slrememberme (;$rs else { destroy_slrememberme ($username);}}$rs['username']>alanlar; ("DOĞRULANDI") SESSİON_REGİSTER;$;} [e-POSTA] 'kullanıcı KİMLİĞİ']; ("EMAİL") SESSİON_REGİSTER;$_SESSİON?

Ek Olarak: // Begin Configuration
$config['basedir'] = '/home/username/public_html';
$config['baseurl'] = 'http://www.siteadi.com';

$DBHOST = 'localhost';
$DBUSER = 'kullanıcı adı';
$DBPASSWORD = 'şifre';
$DBNAME = 'veritabanı adı';
// End Configuration
yukarda kırmızıyla gösterdiğim kısımda değişiklik yapmalımıyım. benim ftpmde httpdocs görünüyor ana dizin username yazan yere kullanıcı adı falan yazmalımıyız.

wmaraci
reklam

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
base dir / yapın hocam isterseniz :)
farkliolmalibazen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
base dir / yapın hocam isterseniz

Hocam basedir de yazdım sitemin adresinide yazdım veritabanında girip çıkmadığım bir yer kalmadı ben bu scripti kuramadım :) bir haftadır uğraşıyorum vazgeçmek de istemiyorum ftpye attım öylece kaldı.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
eğerki acelesi yoksa 25inde bakalım :) şuan internet problemim var

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Tamam bekliyor olacağım.

soulmy soulmy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 1722
  • Beğeniler 398 / 400
  • Ticaret 20, (%100)
$config['basedir'] = __DIR__;

bu şekilde dener misin?

.

• Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Denedim olmadi ne y kiazik

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al