wmaraci reklam

Hava durumu için site kurulacak yardım

6 Mesajlar 774 Okunma
wmaraci reklam

Reistr34 Reistr34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 14 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba ;
Hava durumu için bir site kurmayı planlıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek birisi varsa lütfen pm atsın.

İSTENİLEN ÖZELLİKLER
- Türkiye'de olan tüm il ve ilçeler
- 5,10,15 günlük Hava tahminleri
- Mobil Uyumlu

wmaraci
reklam

ozmencelik ozmencelik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek .Net Developer - İng Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 39 / 160
  • Ticaret 0, (%0)
Zaten var neden amerikayı birdaha keşfecekseniz ki ? Bence başka bir şeyler düşünün.

HakanKorkz HakanKorkz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Mesleğim yok
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 54 / 66
  • Ticaret 2, (%100)
evet belki olabilir hani amerika'yı tekrar keşfetmek diyorsunuz ama belki Amerika'nın keşfedilmeyen daha ücra köşeleri vardır kim bilir belki de o bulunmayanları bulup çıkartacak arkadaşımız aklında daha değişik tarzda düşüncelerde olabilir temel olarak bunları istiyor olabilir insanlara ben de direkt böyle yaklaşımla yaklaşmak onların hevesini sevkini kırmak olur..

https://hakankorkmaz.site

azembilisim azembilisim azembilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Profesyonel Web Çözümleri
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 873
  • Beğeniler 79 / 323
  • Ticaret 22, (%100)
HakanKorkz hocam hayalperest olmaya gerek yok :) Şimdi bu arkadaşın dediği olay nasıl olacak? Bunu anca API ile yapacak. Yani herkesin aynı veriyi aldığı yerden aylık belli bir ücret vererek API ile çekecek. Herhangi bir farklılık olmaz, olamaz. Ha derse ki bende para bol, her şeyi manuel olarak girecek elemenlar tutacam, o zaman bir şey demem :D

ozmencelik hocama katılıyorum. Amerika'yı yeniden keşfetmeye lüzum yok. Sadece paranız boşa gider.
ozmencelik

kişi bu mesajı beğendi.

azembilisim.com | Profesyonel Web Çözümleri
wmaraci
wmaraci

ozmencelik ozmencelik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek .Net Developer - İng Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 39 / 160
  • Ticaret 0, (%0)

HakanKorkz adlı üyeden alıntı

evet belki olabilir hani amerika'yı tekrar keşfetmek diyorsunuz ama belki Amerika'nın keşfedilmeyen daha ücra köşeleri vardır kim bilir belki de o bulunmayanları bulup çıkartacak arkadaşımız aklında daha değişik tarzda düşüncelerde olabilir temel olarak bunları istiyor olabilir insanlara ben de direkt böyle yaklaşımla yaklaşmak onların hevesini sevkini kırmak olur..

Hava durumunda keşfedilmemiş ve keşfedilmeyi bekleyen ne var ? Söylede konu sahibi onu yapsın bari.
Bu heves kırma değil üretmek için daha iyi projeler düşünmesini sağlamaktır. Sırf birşey yapayım markete atayım reklamdan para gelir mantığı gidiliyor ama kb yın hava durumuna bakılacaksa tek bir yere bakılır. Çünkü bu hava durumu ciddi birşey kesin olmalı maç tahminine benzemez.
İyi forumlar

carasar carasar All ızz well... Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1116
  • Beğeniler 499 / 498
  • Ticaret 16, (%100)

HakanKorkz adlı üyeden alıntı

Google buna izin verecek mi hocam. Hava durumu diye yazınca mgmden önce google söylüyor. :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al