wmaraci reklam

İleri Seviye PHP Dersleri - PHPMyAdmin Hakkında Teknik Bilgi

3 Mesajlar 417 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TheMucit TheMucit UgurKilci.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci ve İçerik Üreticisi
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 109 / 118
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba ben Uğur KILCI, Mysql PHP My Admin hakkında bilinmeyen bilgi isimli videomda ileri seviye PHP derslerinde size mysql phpmyadmin yada phpmyadmin online içindeki teknik bir bilgiyi vereceğim. Bu sayede phpmyadmin download/phpmyadmin indir desenizde muhtemelen bu bilgiyi hiç bilmiyorsunuzdur. Öğrenince haaa diye aydınlanacağınıza da eminim. :)

EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

Baştan Sona PHP Eğitimi ➡ youtu.be/TQP8jBwnXw4
wmaraci
reklam

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 374 / 380
  • Ticaret 16, (%100)

Bilgilendirme için teşekkürler hocam ama size küçük bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Özgüven iyidir ama fazla özgüven fayda değil zarar getirir. Şevkini kırmak istemiyorum ama bu verdiğiniz bilgi php giriş seviyesindeki bir bilgi mesela. İleri seviye bişey değil. Herhangi bir eğitimi açıp baktığınızda göreceksiniz ki hep varchar kullanırlar. Daha bugüne kadar kullanıcı adı şifre vs lerde text kullanananı hiç görmedim. Artı bu type ların kullanılma yerleri var ki birsürü type var yoksa hepsini text yapar geçerdik.

Burdan demek istediğimiz sizin için ileri olabilir ama orta seviye birisi ileri seviye diye videonuza girse tekrar sizi izleyeceğini sanmıyorum.  Videolarını da destekliyorum bu arada bilmeyenlerin öğrenebileceği tarzda anlatımlar yapıyorsun. Tarzın güzel ama tavsiyelerimi dikkate alırsan daha iyi yerlere gelirsin.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

TheMucit TheMucit UgurKilci.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci ve İçerik Üreticisi
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 109 / 118
  • Ticaret 0, (%0)

ÖmerGünay adlı üyeden alıntı

Bilgilendirme için teşekkürler hocam ama size küçük bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Özgüven iyidir ama fazla özgüven fayda değil zarar getirir. Şevkini kırmak istemiyorum ama bu verdiğiniz bilgi php giriş seviyesindeki bir bilgi mesela. İleri seviye bişey değil. Herhangi bir eğitimi açıp baktığınızda göreceksiniz ki hep varchar kullanırlar. Daha bugüne kadar kullanıcı adı şifre vs lerde text kullanananı hiç görmedim. Artı bu type ların kullanılma yerleri var ki birsürü type var yoksa hepsini text yapar geçerdik.

Burdan demek istediğimiz sizin için ileri olabilir ama orta seviye birisi ileri seviye diye videonuza girse tekrar sizi izleyeceğini sanmıyorum.  Videolarını da destekliyorum bu arada bilmeyenlerin öğrenebileceği tarzda anlatımlar yapıyorsun. Tarzın güzel ama tavsiyelerimi dikkate alırsan daha iyi yerlere gelirsin.

Burada Varchar ile Text arasındaki hız kıyaslamasının altında yatan mantığı anlatıyorum. Varchar ve Text nedir demiyorum. Arada fark var. Hızı ise milyonluk verileri arama yaparken kullanabilirsiniz diyorum. Konuyu anlayan bir orta seviyenin izlemeye devam edeceğini düşünüyorum. Tavsiyeniz için teşekkürler, bildiğim yoldan devam edeceğim.

Baştan Sona PHP Eğitimi ➡ youtu.be/TQP8jBwnXw4
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al