wmaraci reklam

iletişim sorunu

2 Mesajlar 528 Okunma
smmexpress

Hepgel Hepgel bilgisayar elektrik elektronik Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar Elektrik Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 80 / 65
  • Ticaret 6, (%100)
Selamlar ve hayırlı geceler öncelikle herkese, sayın arkadaşlar yine sizlere bir işim düştü yine oyun script'inde iletişim.php de iletişim sayfası yer alıyor bu sayfada gönder dediğimizde benle temas kuranlar bana ulaşıp yani panelde kayıtlı e mail adresime geliyordur, ancak firmada bir takım güvenlik nedeni ile bir takım değişiklik olduğundan sorun yaşıyorum çözümü var ancak nasıl uygulucam bilmiyorum.

gönder deyince aldığım hata,

Warning: mail() has been disabled for security reasons in /home/oyunxx/public_html/iletisim.php on line 166

çözümü ise tıcket atınca bildirdiler ve bunu yazdılar,

Tüm hosting sunucularımızda mail ve phpmail fonkisyonu kapalı tutulmaktadır. Hata da belirttiği gibi bunun nedeni güvenliktir. Mail sisteminizi SMTP olarak düzenlerseniz sorunsuz olarak mail gönderimi yapabilirsiniz.

SMTP port 587 olarak mail göndermeyi deneyiniz.

http://www.paylasimlibilgi.com/blog/php-ile-smtp-uzerinden-mail-gonderimi/

bunu nasıl yağpıcam arkadaşlar iletişim.php 'ye hangi kodları eklicem biri bana TeamViewer ile de bağlanıp yardım edebilir bu bana çok gerekli arkadaşlar iletişim kurmaya çalışanlar olabiliyor gerekli ve yapılması gereken bir olay yardımcı olacak arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ederim.

Selamlar
wmaraci
reklam

Ertug Ertug WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım geliştiricisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 361
  • Beğeniler 51 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
iletisim.php dosyanızı içindeki mail bilgilerinizi silip buraya yüklerseniz daha hızlı işe yarar bir cevap alabilirsiniz.

[freenodeIRC]
PHP = #laravelTurkiye
C++ = #qtTurkiye
Python = #pythonium
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al