wmaraci reklam

Milyon Yazdırma

14 Mesajlar 1.684 Okunma
smmexpress

samedkundak samedkundak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek kimya mühendisi
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
ben o kodu biraz kurcaladım mantığını anlamaya çalıştım.Nitekim tam oturtmak üzereyken sen düzenleyip atınca cuk oturdu.Aslında benim mantıkta for döngüsü ile hane bulmak vardı.Sonra if else if kullanacaktım ama number format daha basitmiş seninki acemilikse benimki bildiğin cahillik :)

http://www.neredenalmalı.com/
wmaraci
reklam

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)

Kabul ediyorum çok kestirmeden gittim Azcık acemiyim de bildiğim kadarını aktardım.

Sorunla ilgilenmekle en iyisini yaptınız zaten hocam. Böylece, hem başkasına yardımcı olabilir, hem de kendinizi geliştirebilirsiniz. Elinize sağlık.
samedkundak gokrtl

kişi bu mesajı beğendi.

samedkundak samedkundak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek kimya mühendisi
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

redwm adlı üyeden alıntı

Sorunla ilgilenmekle en iyisini yaptınız zaten hocam. Böylece, hem başkasına yardımcı olabilir, hem de kendinizi geliştirebilirsiniz. Elinize sağlık.

Bu arada siz kodu düzenleyip göndermekten de çekinmediniz arıca teşekkürler.Bu forumda bile bazı konuların altında araştırma yap vs vs söylemlerde bulunup atar yapan arkadaşlar görüyorum.Siz kodu ve düzenlemesini göndermeseydiniz ben hala mantıktaki eksik yeri arıyor olacaktım.Bazı durumlarda örnek lazım oluyor. Zaten mantığı çözemeyen kodu da işleyemez kopyala yapıştır ile bir yere varılmıyor.Konu hakkında araştırma yapıp buraya gelen arkadaşlara umarım yardımcı olur.Hepinize teşekkürler.

http://www.neredenalmalı.com/

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)

Bu arada siz kodu düzenleyip göndermekten de çekinmediniz arıca teşekkürler.Bu forumda bile bazı konuların altında araştırma yap vs vs söylemlerde bulunup atar yapan arkadaşlar görüyorum.Siz kodu ve düzenlemesini göndermeseydiniz ben hala mantıktaki eksik yeri arıyor olacaktım.Bazı durumlarda örnek lazım oluyor. Zaten mantığı çözemeyen kodu da işleyemez kopyala yapıştır ile bir yere varılmıyor.Konu hakkında araştırma yapıp buraya gelen arkadaşlara umarım yardımcı olur.Hepinize teşekkürler.

Rica ederim. Biz teşekkür ederiz. Başarılar, iyi çalışmalar.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al