freelance iş ilanları

Öğeyi Denetleden Kaynak Dosyaya Erişemiyorum

3 Mesajlar 814 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

PorFavorDama PorFavorDama WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 152 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar öğeyi denetle ile kodların yerini bulup üzerinde değişiklikler yapıyordum fakat bu sefer mouse hover efektini değiştirecektim yalnız öğeyi denetlenede buluyor index:65 diyor fakat indexde ya da herhangi bir css dosyasında herhangi bir şey yok bu nerededir nasıl bulabilirim ? Child tema kullanıyorum .

Teşekkürler , iyi geceler .

wmaraci
reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Javascript dosyalarının birindedir. Refer olarak işliyordur scripti, ihtiyaç olmayınca çalıştırmıyordur javascripti. Birde on mouse efekti normal jquery kütüphanesinin içinde de var. Oradan da işliyor olabilir. jquery.min.js de.

PorFavorDama PorFavorDama WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 152 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Javascript dosyalarının birindedir. Refer olarak işliyordur scripti, ihtiyaç olmayınca çalıştırmıyordur javascripti. Birde on mouse efekti normal jquery kütüphanesinin içinde de var. Oradan da işliyor olabilir. jquery.min.js de.

js dosyası olarak iki dosya var hocam içerisinde zaten ve bunların içerisinde o tarz bir şeye rastlamadım , kullandığım tema twenty eleven child teması .

Ya da benim bu kodları iptal etme gibi bir şansım var mı? style.css e aynı kodları kopyaladım fakat o kodları geçerli saymadı öğeyi denetlede üstünü çiziyor öncelik yine bu eski kodlarda .

Teşekkür ederim cevabınız için .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al