freelance iş ilanları

Php resim galerisi sorunu

3 Mesajlar 608 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)
Hepinize merhaba arkadaşlar ben php ile

kralmuzik.com.tr/fotogaleri/magazin/siradisi-bir-yasam-oykusu-kazim-koyuncu1 örnek olarak bunun gibi resim galerisi oluşturmak istiyorum birden fazla resim galeri olacağı için resimleri farklı satırlara atmak istemiyorum hepsini aybı satıra atmak istiyorum ama ne yaptıysam sıkıntı çıkarıyor resim galerisi oluşturmak için önerebileceğiniz yol varmı şimdiden hepinize teşekkür ediyorum

wmaraci
reklam

ereglibilgisayar ereglibilgisayar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 70 / 70
  • Ticaret 5, (%100)
slider kullanılmış senin yapamadığın şey ney? Eğer slider ise http://fotorama.io/ incele güzel slider..... bunu uygulayabilirsin hem kodlama bilmende gerekmiyor özellikler sayfasında ney nasıl yapılır gösteriyor.
w4nted

kişi bu mesajı beğendi.

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)

ereglibilgisayar adlı üyeden alıntı

slider kullanılmış senin yapamadığın şey ney? Eğer slider ise http://fotorama.io/ incele güzel slider..... bunu uygulayabilirsin hem kodlama bilmende gerekmiyor özellikler sayfasında ney nasıl yapılır gösteriyor.

jquery bilgim iyi seviyede benim sorun veritabanıyla ilgili veritabanına resimleri kaydederken her birini farklı satıra kaydetmek dışında bir yol var mı onu merak ediyorum çekerkende sıkıntı yaşayamayacağım bir yol slider ile ilgili sorunum yok orası kolay

Ek olarak ilginiz için teşekkür ediyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al