wmaraci reklam

Php Script Düzenleme Hakkında Yardım. [Buzzy Script]

10 Mesajlar 2.530 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)
Herkesin nefret ettiği o Buzzy Script'i malesef bende yorumları okumadan aldım. Şuanda siteme girdiğim de mobile footer'a indiğim zaman boşluk bir beyaz sayfa çıkıyor hafif kaydırınca düzeliyor biraz daha aşağı inince yine boşluk beyaz boş sayfa çıkıyor. Bu sorunu bende bulamadım nedense. Sahibi olan akbilisime mesaj atıyorum, 2 - 3 haftada anca mesaj atıyor atmıyor onun keyfine kalmış birşey sanki.

Bazı arkadaşlar demiş ki konular da, scripti düzenlediğimiz zaman güncelleme geldiğin de tüm çalışmalar gidiyor. Ben sorduğum zaman, akbilisime kendisi php bir yazılımcı bulursanız dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz, açık kaynak kodlu scripttir dedi. (Codecanyon yorumlarından bakıyorum, akbilisimin sunucusu gittiği zaman tüm siteler kapanıyormuş) bu sorunu nasıl çözebiliriz? Yani ben onun sunucularından bağımsız bir şekil de çalıştırmak istiyorum scripti.

Adamın bir huyu var Scripti satın aldığınız da 3 gün boyunca sizle ilgileniyor ondan sonra tövbeki mesajlara hayatta bakmıyor. Aslında benim istediğim şeyler ufak tefek şeyler. Bunları düzenleyebileceğim yer neresidir veya yardımcı olabilecek kişiler varmı?
1. Sorun/Düzenleme Ana kategorilere bağlı, alt kategorilerin düzeni (Biçimsizliği) - http://prntscr.com/i69prt bu yeri onedio daki gibi bu tarz birşey yapmak istiyorum http://prntscr.com/i69q1j

2. Sorun/Düzenleme: buzzy.akbilisim.com mobil olarak göz atın (Footer) a inin ve hafif yukarı doğru kaydırın o arada bir beyaz bir boşluk oluşuyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

3. Yazı editörün de "içeriği sağa yasla sola yasla ortala" fonksiyonları yok, bu yazı editörüne eklenebilir mi?

4. Üst menüde 3lü çark'a tıkladığımız da aşağı açılan menü'ye normal "Kategori" ekleyemiyorum. Ana kategorilerin alt kategorilerini otomatik ekliyor. ( Yani ben alt kategori kullanmak istemiyorum, direkt oraya ana kategoriler eklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim. ? http://prntscr.com/i69rmg

5. Aile Filtresi özelliği ( İçerik girişi yaptığımız zaman, içeriği yayınla butonunun yanında bir yere "Aile Filtresi" seçeneği olmasını istiyorum. Girilecek içerik aile bireylerini etkileyecek düzeydeyse, içeriği aile filtresi etkin seçeneğini seçerek özelleştirmek istiyorum. Yani X içeriğine Aile Filtresi etkin yaptık, anasayfaya Aile Filtresi Aç Kapat şeklin de bir widget veya box şeklin de entegre edilmesini istiyorum. (Onedio'daki gibi).
Görüş öneri ve fikirlerinizi bekliyorum.

wmaraci
reklam

Ersen16 Ersen16 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 72 / 35
  • Ticaret 4, (%100)
Istedigin hepsi yapilabilir fakat her guncellemede temada guncellendigi icin yaptigin tum degisiklikler bosa gidiyor. Yapilan dum duzenlemeleri not alarak hepsini yeni guncellemeye yeniden uygulaman gerekir

Hic alakasiz sekilde durduk yere sige lisans kodu isteyebiliyor . Codecanyon uzerinde bu lisans isteme sorununu son guncelleme ile cozuldu dedigi halde bu hafta ici durduk yere site yine lisans kodu istedi

Yazi editorune istedigin ozellikler eklenebiliyor scriptte simditor isimli yazi editoru kullanilmis simditor sitesinden yeni editoru indirip guncelleyebilirsin fakat editorun tam calisabilmesi icin tema dosyalarindada guncelleme yapman gerekir.
Ben www.ribiku.com sitemdeki editoru guncelleyip yeni ozellikler eklemistim fakat buzzy son guncelleme ile tum yaptigim degisiklikler gitti yeniden yapmayada firsat bulamadim
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)
Bu adama en son saglam küfür edicem zaten. 1 ayda destek talebine bakmiyor.
Adam gibi net birseyler söylemiyor.
Bu adamdan gelecek güncellemeleri kapatamiyomuyuz. Yani guncelleme almak istemiyorum.
Ayrıca onun sunucuda sorun ciktimi tum siteler kapaniyormuş bu bağlılığı nasıl atlatabiliriz. Tamamen ondan bağımsız olmasını istiyorum

• Üyelik 25.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 72 / 35
  • Ticaret 4, (%100)
Muhtemelen codecanyon üzerinde benim script hakkında yazdığım yorumlarada denk gelmişsindir.
ben haftalarca bekleyip sinir olmaktansa bir çok düzenlemeyi kendim yaptım

taleplere verdiği cevap
destek talebi gönderene = mail ile iletişime geçin
mail gönderene = destek talebi oluşturun

haftada bir girip aklı eserse cevap yazıp bunları söylüyor işin yoksa 1 hafta daha bekle
ben artık hiçbir şekilde scripte yorum yazmıyorum yazarsamda çok ağır yazacağım.

scriptteki bir kaç dosya düzenlenerek bu bağlılık kopartılabilir.
codecanyonda 3 - 5 dolara basit şeyler satan yabancılar malına sahip çıkıp her sorulana cevap veriyorlar fakat bu kişide destek ve malına sahip çıkmak sıfır
muharremdlmac

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

muharremdlmac muharremdlmac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 164 / 48
  • Ticaret 5, (%100)
@Ersen16 buzzy scriptte editorunü nasıl değiştircemizi makale olarak yazsan okurum :) Ben yapamadım

emrshn emrshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek otomasyon
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 9 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
opencartim iade edebilirsin. iade talebi oluştur . karşı taraf kabul etmezse . envato ile devam et iade ısrarına haklı olduğunu düşünüyorsan. Olduki haksız çıktın. tema sahibinden çıkmasada iade parası. envato paranı iade eder.

Panda Panda ctrlpanda.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör - Blog Yazarı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 126 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
İade talebinde bulun. Yani wordpress buzz temaları ile herşeyi yapabilirdin. Zaten desteğin en geç 2 hafta içinde cevap vermemesi bile başlı başına iade nedenidir. Söyle scripte hata var düzgün çalışmıyor. SS leri al gönder. Baktın olumsuz yanıt geldi codecanyon ile devam et ve olayı ona taşı. Aynısını söyle onlar direk paranı iade ederler. Ben böyle kaç tane temayı, scripti iade ettim. Sırf demoda ki gibi gözükmüyor diye.

• Üyelik 25.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 72 / 35
  • Ticaret 4, (%100)

muharremdlmac adlı üyeden alıntı

@Ersen16 buzzy scriptte editorunü nasıl değiştircemizi makale olarak yazsan okurum :) Ben yapamadım

Ben editoru farkli bir editor ile degistirmedim kullanilan editorun guncel versiyonunu yukledim ve kapali durumda olan yazi renklendirme , hizalama ,code ekleme bolumlerini aktif hale getirdim musait bir zamanimda nasil ve hangi dosyalardan yapildigini yazarim.

Kullandigim editor gorunumu

muharremdlmac

kişi bu mesajı beğendi.

muharremdlmac muharremdlmac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 164 / 48
  • Ticaret 5, (%100)
editörün güncel versionunu ben yükleyedim aynen sitende baktım bu editöre bayağı güzel

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Ben bu scriptti guncellemelere karsilik en son 2.5 surumunu crackleyip kurdum 5 sitedede denedim baktim bir lisans ile digerine kurunca admin calismiyordu artik lisans sorunu yok kurulum dosyasinda guncellemeleri yerinden indirip editleyip duzenliyorum tema klasorunde cok bi duzenleme yok zaten onun icin tema ismini degisip kodlari ekliyip yayina aliyordum bundan 1bucuk ay once sonra siteleri ugrasamadigim icin durdurma karari aldim lisans ve uzak baglantiyu kesince sorun kalmiyor hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al