wmaraci reklam

PHP Script Kurulumunda Hata

3 Mesajlar 586 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

carlito1914 carlito1914 Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 1026
  • Beğeniler 510 / 252
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba,

Themforest' dan bir uygulama aldım çalışması için hosting'e script yüklemem gerekiyor. Script'i yükledim ama sürekli bu hatayı alıyorum sorun nedir? Nasıl çözebilirim teşekkürler.

Warning: include(/home/sm/public_html/framework/web/CAssetManager.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sm/public_html/framework/YiiBase.php on line 406

Warning: include(): Failed opening '/home/sm/public_html/framework/web/CAssetManager.php' for inclusion (include_path='.:/home/sm/public_html/protected/components:/home/sm/public_html/protected/models:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/sm/public_html/framework/YiiBase.php on line 406

Warning: include(/home/sm/public_html/framework/web/CAssetManager.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sm/public_html/framework/YiiBase.php on line 406

Warning: include(): Failed opening '/home/sm/public_html/framework/web/CAssetManager.php' for inclusion (include_path='.:/home/sm/public_html/protected/components:/home/sm/public_html/protected/models:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/sm/public_html/framework/YiiBase.php on line 406

Fatal error: Class 'CAssetManager' not found in /home/sm/public_html/framework/YiiBase.php on line 217

"Gafasına göre takılan adam"
wmaraci
reklam

0ktay 0ktay strdex Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım öğrencisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 25 / 155
  • Ticaret 2, (%100)
Dosyalar belirtilen dizinde değil veya diğer dosyanın bunu açmaya izni yok dostum.
carlito1914

kişi bu mesajı beğendi.

Eğitimin pahalı olduğunu düşünüyorsanız, cehaletin bedelini hesaplayın.

carlito1914 carlito1914 Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 1026
  • Beğeniler 510 / 252
  • Ticaret 3, (%100)
PHP bilgim sıfır hangi dosya hangi izin çözümü nedir? Detay verebilirsen çok iyi olur. :)

"Gafasına göre takılan adam"
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al