wmaraci reklam

Phpde Temel Güvenlik // Tunahan Şenel

12 Mesajlar 2.181 Okunma
wmaraci reklam

Tunahansenel Tunahansenel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 7 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Eleştirilere kapalı olup, kendini kusursuz bir şey gibi görüyorsan zaten konu açma dostum. Burada herkes birbirinin bilgisini ölçme, tartma, gördüğü eksiklikleri söyleme hakkına sahip.

php forumunda açtığım konuyla benim nickimin altındaki "i am king!" yazısının alakası ney özel mesaj diye bir şey yapmışlar.

wmaraci
reklam

turkedition turkedition WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 90 / 80
  • Ticaret 1, (%100)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Ben başka bir konuya değineceğim. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama, nickinin altına yazdığın "I am king" kralım, şöyleyim, böyleyim tarzı yazılar, bu foruma yakışmıyor. Alçakgönüllülük her zaman kazandırır. Bunun altını çizmek istedim.

Bunu şaka olsun diye mi yazıyorsun yoksa ciddi misin? Kendini büyük gören insanın burada işi olmaz, kimseye yardım etmezdi. Senin yaptığın ne peki, alçak gönüllülük şöyle böyle diyorsun da gördüğün bir kusuru neden buraya yazıyorsun? Arkadaş belli ki ironi olsun, şaka olsun vs. diye yazmış.

Yaşını ne yapacaksınız peki? Zamansal olarak kimsenin yaşı beni ilgilendirmiyor. Akıl yaşta değil baştadır. Yaşı çok küçük olupta onun bunun kusurlarını söylemek yerine büyük projelere imza atan insanlar tanıyorum.

Ek Olarak:

Tunahan Şenel adlı üyeden alıntı

Vallaha daha konu açmayacağım ya "biri şu de biri bu der" bıktım illallah.

Boş ver kardeşim takma kafana, arkadaş milleti küçümsemek için üye olmuş foruma zaten. Nerede görsem hem küçümsemek için yorum yazmış. Senin konunda da bir şey bulamayıp imzana takmış. Bilgi için teşekkürler.
tiwaly Tunahansenel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al