wmaraci reklam

Sende laravel öğren! Altyapılar yaz

2 Mesajlar 930 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hypnoyzes hypnoyzes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 12 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer php bilginiz varsa da spagetti kodlardan kurtulmak için laravel

Laravel eğitim seti tüm hızıyla devam ediyor. Önerirseniz beğeniip paylaşarak yorumlarla destek olursanız sevinirim.

Rağbet arttıkça yeni şeyler geliyor. Her video da ses ve görüntü kalitesini iyileştirmeye çalışıyorum umarum ekipman düzeyine de geçerim.
asinan hsntngr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
Breaking laravel :D

Edit: Hocam güzel işe yapıyorsun ancak sesin çok zor anlaşılıyor, ucuzundan bir mikrofon almanı veya varsa samsung iphone gibi telefonların kulaklıklarını kullanmanı tavsiye ederim.

Ayrıca videolarını 30 40 dakika yaparsan izleyiciler sıkılırlar, bu videonun izlenme süresini ciddi oranda düşürür. BU hem seonu hemde takipçilerini, hemde gelirlerini ciddi oranda etkiler.

Geçişlerinde çok orantısız, açıklama yapman gereken yerlerde çok hızlı geçişler yapıyorsun.. Hızlı geçişler yapman gereken yerde izleyicilerini oyalıyorsun.

Son olarak, video başlıklarını daha iyi belirlemeni tavsiye ederim. Öncelikle hangi laravel versiyonunu kullandığını belirtmekle başlayabilirsin...

Benim sizde gördüğüm eksilkler böyle. Umarım düşüncülerimi dikkate alırsınız, iyi çalışmalar dilerim hocam :)
cetvel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al