wmaraci reklam

Sepet sistemi yapımı (PHP) anlatım

2 Mesajlar 839 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

iMonster iMonster Old Kid 🔥 Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 131 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Hocalar merhaba.
İnternette dolaşırken kablosuzkedi kanalına denk geldim bilmiyorum belki bir çoğu arkadaşımız görmemiştir diye paylaşmak istedim.

Bu abimiz bir çok yazılım teknolojisinde video serileri çekiyor bkz: Elektron.js ile masaüstü uygulama hazırlama

Gelelim konuya. Benimde acemilik zamanlarında yaşadığım, mantığını anlayamadığım bir konuyu güzel biçimde ele almış. Alışveriş sitelerinde sepet sisteminin dinamiğini gayet güzel anlatmış. PHP ile Alışveriş Sepeti Yapımı bence bir çok yeni başlayan arkadaşa yardımcı olacak bir konu bu.

Yani bu tür kaynakları buldukça paylaşmaktan kaçınmayın arkadaşlar kimin işine yarayacağını tahmin bile edemezsiniz...
gokhanbalbal

kişi bu mesajı beğendi.

www.mustafaozturk.kim
wmaraci
reklam

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Yazılım konusunda gerçekten bilgilerini eksiksiz ve yalın anlatımlarıyla sunuyor. Son 3 ay içerisinde takip etmeye başladım ve dedim ki ben bu kanalı daha önce nasıl bulamadım. Ve sonra dönüp, önceki öğrenmeye çalıştığım şeylere bakınca arada dağlar kadar fark olduğunu gördüm. Şu an daha profesyonel bir şekilde ve olması gerektiği gibi ilerliyorum diyebilirim.

Yazılım konusunda temeli olan ve ileri düzeye taşımak isteyenler için mükemmel ötesi bir kanaldır. Ayrıca kanalın sahibi kablosuzkedi'dir (bknz.) kanalın çalışanı Gökhan Kandemir hocamızdır :D Mutlaka başlayın :)
iMonster

kişi bu mesajı beğendi.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al