wmaraci reklam

Web Tabanlı PHP CRM & ERP

6 Mesajlar 3.172 Okunma
smmexpress

ahturkoz ahturkoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 111 / 60
  • Ticaret 1, (%100)
Konu Kapanmıştır !

wmaraci
reklam

suncreative suncreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 20 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
yardımcı olabilirm hocam pm lütfen

seneryilmaz seneryilmaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Parasut.com sitesinin scriptinin aynısını veya benzerini sıfırdan yazabiliriz. Bu size ortalama 5000TL'ye maal olur. Tabi parasut.com gibi her üye için ücret ödemek durumunda olmazsınız. Çalışmak isterseniz pm atınız.

ahturkoz ahturkoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 111 / 60
  • Ticaret 1, (%100)

seneryilmaz adlı üyeden alıntı

Parasut.com sitesinin scriptinin aynısını veya benzerini sıfırdan yazabiliriz. Bu size ortalama 5000TL'ye maal olur. Tabi parasut.com gibi her üye için ücret ödemek durumunda olmazsınız. Çalışmak isterseniz pm atınız.

Hocam dediğiniz doğru çok karmaşık bir yapısı yok zaten bu yüzden bunu formlarda araştırıyorum fakat şuanda o bahsetmiş olduğunuz fiyat gerçekten yüksek ben o fiyata şuanda o iki sitenin karışımı bir yazılım yaptırabiliyorum.

Aylık 35 TL veriyorum parasute 5.000 TL ye karşılık yaklaşık 10 sene eder hatta geçer bile benim amacım ilk başlangıcı güzel bir düzene oturtursam basitte olsa ileride bunlar ile uğraşmak zorunda kalmayacağım çünkü bizim iş hizmet sektörü olduğu için her müşteri için çok fazla evrak var dijital arşivde bunun yanında oluyor. 1 bilemedin 2.seneden sonra güzel kurgulu bir sistem yazdırmak istiyorum zaten ozaman harcarım iyi bir parayı.

ilgin için teşekkür ederim.

wmaraci
wmaraci

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

ahturkoz adlı üyeden alıntı

Hocam dediğiniz doğru çok karmaşık bir yapısı yok zaten bu yüzden bunu formlarda araştırıyorum fakat şuanda o bahsetmiş olduğunuz fiyat gerçekten yüksek ben o fiyata şuanda o iki sitenin karışımı bir yazılım yaptırabiliyorum.

Aylık 35 TL veriyorum parasute 5.000 TL ye karşılık yaklaşık 10 sene eder hatta geçer bile benim amacım ilk başlangıcı güzel bir düzene oturtursam basitte olsa ileride bunlar ile uğraşmak zorunda kalmayacağım çünkü bizim iş hizmet sektörü olduğu için her müşteri için çok fazla evrak var dijital arşivde bunun yanında oluyor. 1 bilemedin 2.seneden sonra güzel kurgulu bir sistem yazdırmak istiyorum zaten ozaman harcarım iyi bir parayı.

abartı fiyat her zaman bizde ücretsiz veya uygun fiyatlı bulmayı deneyin

mavvo mavvo Dijital Dönüşüm Atölyesi Bronz Üye
  • Üyelik 22.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yüksek Endüstri Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 29 / 29
  • Ticaret 16, (%100)

ahturkoz adlı üyeden alıntı

Hocam haklısınız ama ciddi bir sistem yazdırmak ekip işi ve ciddi zaman alacaktır. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok bence. Bir de bu işi onlarca yıldır yapan erp firmalarından daha profesyonel bişey ortaya çıkmayacaktır. Şöyle de bir şey var bazı alt yapıları baştan yapmazsanız daha sonra işler büyüdüğünde çok daha zor olacaktır. Profesyonel bir destek alıp iyi bir erp crm yazılım firmasıyla görüşün derim. Bu crm çözümlerinden faydalanabilirsiniz.
https://www.mavvo.com.tr/crm-programi-musteri-iliskileri.html
Burada da ücretsiz demo var.
https://www.mavvo.com.tr/crm-demo.html

Mavvo, Türkiye'nin Dijital Dönüşüm Atölyesi

mavvo.com.tr

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al