[Yardım Konusu] Önerilebilecek PHP Kitapları

13 Mesajlar 1.802 Okunma
smmexpress

mahmutkandemir mahmutkandemir Php & Wordpress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php & Wordpress Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 16 / 115
  • Ticaret 27, (%100)
kitap yerine bir templateye sıfırdan full detaylı haber scripti vb. yapmaya calıs. bilginin yetmediği yerde zaten biryerlerden bakarsın o şekilde öğrenirsin
Ozcev

kişi bu mesajı beğendi.

yeni skype adresim: mahmutkandemirr@icloud.com
wmaraci
reklam

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)

DesignTr adlı üyeden alıntı

analogfikir Mrtcn sıfır bilgiye sahip biri için uygunmu kitaplar ?

Biraz html bilgisi yeterli
Ajax kullanımı filanda anlatıyor piyasadaki en iyi kitaptır bana göre almadan önce diğer tüm kitapları inceledim tavsiye ederim
Ozcev

kişi bu mesajı beğendi.

Ozcev Ozcev WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 52 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

HapyMan adlı üyeden alıntı

Ozcev Arkadaşım ne kadar süredir bu işin içindesin bilmiyorum ama ben yaklaşık 7-8 yıldır yapıyorum. C, C#,C++,PHP,Javascript,CSS&CSS3,SWIFT,OBJC,HTML5 classic ASP ve python dillerinde işimi görecek kadar bilgi sahibiyim bunlarla birlikte nodeJS, reactJS, angularJS laravel ve zend framework teknolojileri ile çalışmalar yapmışlığım var ben bu zamana kadar kimseye şunu biliyorum şunu yapıyorum demedim yanlış anlaşılmasını istemem ama bunların hiç birini kitaptan öğrenmedim. evet insan yazarak daha iyi öğrenir bu konuda kesinlikle haklısın. bende yazarak öğrendim ama kitapta verilen bir snippet'in kodlarını değil yapmam gereken bir işin kodlarını yazarak öğrendim.

sana burada destan yazmaya da niyetim yok. ve eğer okulda bu iş öğretiliyo olsaydı şuanda bu işte bir yere gelmiş insanlar üniversite terk değil mezunu olurlardı. bir diğer konu da şu bir şeyi iyi yaptığını iddaa ediyorsan eğer seninle bu konuyu tartışmaya bile girilmez, madem interneti verimli kullanıyorsun o halde hangi dili nasıl öğreneceğini de biliyorsun demektir.

konu tartışmaya kapanmıştır, sen kitap araştırmaya devam et.

yorumlara cevap atılmayacak, iyi forumlar.

Yorumlara cevap verilsin diye yorum yazılmaz. Özgür bir platformda özgür bir şekilde fikrini beyan etmek için yorum atarsın. Ben zaten interneti de verimli kullanırım ama boş boş uygulamalar yazmayacağım diyorum. 10 sene gibi bir zamanım yok benim. 2 en fazla 3 sene de ağızları açık bırakacak bir proje yazacağım diyorum. Bu yüzden kitabından en iyi bilgisayarına kadar alıp gerekli masrafa girip her şeyiyle bu işi öğrenicem. Gerekirse özel hoca tutacağım. Bilmem anlatabildim mi? Web kaynağına ihtiyacım yok. Verilen kaynakların hepsi sık kullanılanlarımda ekli. Anlatabildim mi? Örneklerle öğrenmek istiyorum. Sen de bir kitap yaz gerçekten iyi bildiğin iddaa ediyorsan senin kitabını da alayım. İyi forumlar.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al